Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a történetről és a benne szereplő nőről?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, 30 éves korára van egy férje és egy kisfia, külső szemlélőnek egy mintacsalád. Mindig visszafogott, szolid lánynak ismerte mindenki, tisztelik és becsülik a környezetében élők. Összességében két komoly kapcsolata volt, a másodikhoz ment hozzá, plusz tizenévesen évekig volt egy nagy szerelme, de az csak plátói szinten maradt meg.

Majd robbant a bomba! Kiderül, hogy ez a nő beleszeretett egy nős, tizenöt évvel idősebb férfiba, akivel együtt dolgoztak egy ideig. Mindenki elképed, mert pont róla senki sem hitte volna, plusz a férfiról sem, de ez már más kérdés. Most persze mindenki elítéli a nőt, hogy milyen álszent és képmutató, pedig egyáltalán nem akarta, hogy ez így történjen.


2013. ápr. 9. 14:19
 1/8 first blood ***** válasza:
ciki, akkor még sem vagy olyan tiszteletre méltó
2013. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a történet női szereplője, hanem egy hozzátartozóm
2013. ápr. 9. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ember lánya hajlamos megkattanni, ha egész életében jókislánynak kell lenni.


25/N

2013. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sosem kellett jónak lennie, ez az ő őszinte választása volt. Neki így volt jó, nem erőltette rá senki sem, nem akart ész nélkül pasizni, egyéjszakás kalandokba belemenni, pedig megtehette volna. Sajnálom, hogy most ebbe a helyzetbe került, mert látom, hogy mennyire szenved! Hiszen ő sem így akarta.
2013. ápr. 9. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy szerelmes lett másba, nem feltétlen kellene elítélni, hiszen csak az érzelmei vezették. Az más lenne, ha csak pár kóbor numera miatt felrúgta volna ezt az egészet, az eddigi életét stb, akkor úgymond megérdemelné a megvetést, de szerintem így...
2013. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is hasonlóan gondolom, mint a 3. válaszoló. Ő is próbált visszatalálni a férjéhez, de sajnos az érzései erősebbnek bizonyultak a másik férfi iránt. Nem feküdtek le egymással, ennyi biztos.
2013. ápr. 9. 14:34
 7/8 A kérdező kommentje:
mármint sorszám szerint az 5.!
2013. ápr. 9. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:
előfordul az ilyen.
2013. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!