Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni 16-19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni 16-19 éves fiúkkal, budapesten? és nem a rajos stricikre gondolok, hanem aki normálisabb.

Figyelt kérdés
csinos vagyok, szóval azzal nincs baj, de mégsem nagyon jönnek össze a dolgok, akikkel jóban vagyok fiú csak barátként tekntenek rám és én is rájuk. hol ismerhetnék meg valakit?
2013. ápr. 9. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt
2013. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Khm,magas sportos,normális fiú vagyok,de nincs barátnőm.

(reklámot hallottak)

17/F

2013. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg vele [link]
2013. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy vicces akartál lenni 3., de nagyon nem sikerült :D és normális válaszokat kérnék
2013. ápr. 9. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt! Pl: velem :)

18f

2013. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyakori kérdéseken, hol máshol...


Ám nem vagyok pesti, de jövőre az leszek, és én is tartok már attól, hogy milyen felhozatal vár ott... -Főleg ezekre a "rajos stricikre", a plázacicákra, meg az egyetemekre járó beképzelt majmokra/gyíkokra/kockákra gondolok...



Ám én el fogok járni sportolni, zenélni, meg egyéb tevékenységekre remélhetőleg, - ha remélhetőleg az időm is engedni fogja... - , aztán majd lesz ami lesz, elég nagy város az azért


18F

2013. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ám én el fogok járni sportolni, zenélni, meg egyéb tevékenységekre remélhetőleg, - ha remélhetőleg az időm is engedni fogja... - , aztán majd lesz ami lesz, elég nagy város az azért "

Most még csak azt HISZED, hogy így fogsz tenni. De ha ott vagy, már nem leszel biztos benne.

2013. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod, hogy én miben leszek biztos? :DD
2013. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igenis sikerült a harmadiknak viccesnek lennie. Én felröhögtem. :D
2013. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ám én el fogok járni sportolni, zenélni, meg egyéb tevékenységekre remélhetőleg, - ha remélhetőleg az időm is engedni fogja... - , aztán majd lesz ami lesz, elég nagy város az azért "


Ha valami normális diplomát akarsz (nem büfészakot), akkor ezeket elfelejtheted...

2013. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!