Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem szemétnek. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem szemétnek. De kicsesztem vele hogy csak úgy otthagytam? (lentTömören)

Figyelt kérdés
3 hónapja bejön egy srác...kiderült én is neki .. elvoltunk dumáltunk stb...aztán kiderült h összejött egy másik csajjal,amikor már köztünk is volt valami..Nem tudta h tudom, h van valakije rajtam kivül is... és ...2 napja felmentem hozzájuk azaz meghívott és tök jól dumáltunk azaz látszott elvileg rajtam h nem minden okés vele kapcsoaltban... rá kérdezett...nem mondtam semmit majd csók közben..:O már felvolt izgulva... beszóltam neki h " a másik csajjal mikor voltál utoljára?" erre...otthagytam :S lehet h szar volt meg szemét h csak ugy otthagytam...azóta bocsánatot kért meg tagadja h ő volt vele értelmetlen minek kér bocsánatot ha nem volt a csajjal? pfff...
2013. ápr. 10. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szép volt kislány :D
2013. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hahaha :D
2013. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinte viszont amikor te úgy gondoltad h "már volt köztetek valami" akkor részéről még szinte semmi nem volt köztetek...
2013. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okés a komentekből itélve nem voltam szemét..:D jó
2013. ápr. 10. 18:46
 5/8 A kérdező kommentje:
3. lehet igazad van ..
2013. ápr. 10. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
:DD
2013. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez túl kegyelmes volt... semmi kicseszés nincs ebben. Rúgtad volna tökön legalább :)
2013. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
annyira nem akartam durva lenni úgy gondoltam ha felizgul és otthagyom elég fájdalmas lesz az is neki de jó..csak volt egy kis lelkiismeret furdalásom :)
2013. ápr. 10. 18:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!