Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmagyarázná valaki ezt? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná valaki ezt? Csak én nem értem hogy mit akar? Vagy hülyére vett?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány a suliban és szemezni kezdtünk, majd odamentem hozzá hogy nem lenne-e kedve eljönni valahová, ő viszont -annak ellenére hogy előtte jelzett hogy menjek oda- nemet mondott, amivel jól le is nullázta az önbizalmamat ugyanis ez volt az első visszautasítás amit kaptam. Ennek ellenére pár hét múlva mégis jeleket kezdett küldeni, viszont mivel az önbizalmam még mindig nulla volt, ezért nem léptem, ő pedig összejött egy másik sráccal. Gondoltam ezt jól elszúrtam mivel ha lépek már együtt lehetnénk, de legközelebb majd időben összeszedem magam. Ő viszont úgy gondolta hogy a másik srác csak addig kell neki amíg én nem csinálok végre valamit, és továbbra is úgy csinált mintha bejönnék neki (volt hogy teljesen elbájolt arccal nézett rám), illetve amikor egyszer megláttam őket együtt, másnap kisírt szemekkel jött suliba. Ezek után pár nappal hazafelé menet odamentem hozzá és elkísértem a buszmegállójáig és közben beszélgettünk majd másnap ugyanez történt, de amikor a végén megkérdeztem hogy mi lenne ha találkoznánk akkor azt mondta hogy nem nagyon szeretne most találkozni, és ezt ezek után nem nagyon tudom hova tenni. Egyáltalán mit vár tőlem akkor? Bejövök neki egyáltalán vagy csak szórakozik?

2013. ápr. 10. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mekkora szemetlada csaj.. :@ :(
2013. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
na hát csak hülyét csinál belőled úgy mint ahogy belőlem is hülyét csinált egy lány a külömbség annyi hogy én 2x megcsókoltam és visszacsókolt és utánna bevallotta hogy szerelmes belém és mással jött össze!!!! :'(
2013. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
felejtős... :/
2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de pirosra sírt szemeket csak nem tud direkt csinálni? ez az egy ami miatt még úgy gondolom hogy érdemes próbálkozni nála
2013. ápr. 10. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
keressél másik lányt N
2013. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 nem érted jól a testbeszédet

2 ő meg nem érti, hogy te miből gondolod, hogy kellesz neki

2013. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak hülyít. Ismerem a típust. Akkor kellesz neki, mikor nincs más kan. Barát kategóriában vagy. De nem tisztel mint barátot, csak mint egy lelkiszemetesládát. :S
2013. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért ha egy lánynak tetszik egy fiú nyilván nem utasítja el, szerintem jót röhög.

Mekkora fattyú amúgy. (Az amúgy még oké,hogy mikor először megkérdezted, visszautasított, ha mondjuk nem úgy érezte,vagy nem volt biztos)-->de ezután újra behülyített ahelyett,hogy hagyott volna és rád sem néz mondjuk, és még ezek után megint NEM-et mondott. Atyám...Sok esze van.!

2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!