Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 nap alatt "ujratoltodik" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 nap alatt "ujratoltodik" a spermam 15évesen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Áhh, szerintem úgy fél óra alatt is, bár én lány vagyok, de a pasim 2 óra alatt 3x is élvezett már...
2013. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Csak ha ezt hallgatod egész nap.

http://www.youtube.com/watch?v=1WNf_BwVXms

2013. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Osynho ***** válasza:
75%
Azt egyébként is ajánlott hallgatni! :D
2013. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

én már dugtam úgy hogy közben Metallica szólt,nem hiszem hogy ezért de aznap több mentet is lenyomtunk

19L

2013. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Ennyi Metallica rajongó itt gyk-án!?!? Áááá, imádlak benneteket. :)


Újratöltödéshez Reload! Ez alap!

2013. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Osynho ***** válasza:
2 menet között, a fáradtság ellen: https://www.youtube.com/watch?v=md3B3I7Nmvw
2013. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
köszi,de csak hétvégén tudunk találkozni a párommal,úgyhogy még nem aktuális
2013. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Osynho ***** válasza:
Mindig aktuális a jóféle zene! Hétvégéig nagyon sok Metallica-t tudsz hallgatni! Ne lopd a napot!
2013. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most Kisst hallgatok,de kösz a tippet^^
2013. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na a Metallica után válaszolok szerencsétlen srácnak is. Az hogy valaki egy nap több mentet lenyom és többször élvez is, az még nem olyan különleges. Egy ejakulálásnál ugyanis nem ürül ki teljesen a pisztoly. De nyilván folyamatosan csökken. Ha valaki lenyom 3-4 mentet, a 4nél már viszonylag kevés lesz az ejakulátum.

Gondolkozz kisöreg. A két here, mint két mogyoró. A prosztata mint egy gesztenye. Ennyi helye van cuccosnak. Ha ehhez hozzá veszed, hogy ezek nem üregesek mint egy üveg hanem kitölti őket a szöveti állomány, akkor éles eszeddel is rájöhetsz, hogy nem sok helye van cuccnak. Ezért aztán 3-4 után már nem sok marad benned. Ahhoz hogy teljesen újratermelődjön kell 2-3 nap.

Szóval ha ma már 3szor rárántottál a brére akkor mára már fejezd be a verést, hogy ha holnap este gyereket akarsz csinálni a csajodnak.

2013. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!