Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk nektek bejön, ha egy csajnak van pár tetoválása? Számít valamit? Vagy undorítónak találjátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 07:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
1-2 apró belefér, ha nem túl feltünö helyen van.
2013. ápr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen mekkora, és hol.

A rib.nc rendszámot nem komálom (bár ebből is lehet valami igényes), se a teljes testrészt fedő dolgokat...

2013. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

egy két izlésesebb darab nem gond.

De a túl nagyokat én sem kedvelem. :)

2013. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Olyan belefér nálam, ha a popóján, vagy a pocija alatt, bokáján van egy kissebb ábra (pl. az a kis tappancsnyom, horoszkóp szimbólum, vagy egy kis aranyos krokodil forma :D). De ilyesminél több nekem már nem tetszik egy nön.
2013. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én már gondolkodtam azon hogy egy nagy almát a hátamra tetoválok a bal mellem fölé meg azt hogy "iMan"

és akkor minden nő engem akar majd... :D

2013. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
:D
2013. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem bejön!
2013. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen, de szeretem a tetoválásokat meg a piercingeket egy nőn ha esztétikus, de itt is vannak határok :) 23/F
2013. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
nekem bejon, merettol es helytol fuggetlenul, kiveve ha csak 1 ujabb tomegtetko
2013. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)Bár hallottam olyan véleményt is aki szerint gusztustalan...

Én 3 egyedi tetoválással rendelkezem.

2013. ápr. 12. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!