Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok, hogyan ne szeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, hogyan ne szeressek bele?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, pár hónapja már tetszik és rengeteget vagyunk együtt, de eddig szexuálisan nem jött be, viszont most valami változott és azt hiszem, kezdek beleszeretni. Nem akarom tönkretenni a barátságot... Ő talán biszex, de sosem beszéltünk erről úgy igazán. Nem tudok vele sokkal kevesebbet találkozni, egy helyen dolgozunk. Mit tegyek? Köszi a válaszokat! :)20/l

2013. ápr. 12. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet irányítani. ha valakibe beleszeretünk,akkor ez van. Inkább az a kérdés,hogy hogyan kezeljük ezt. Egy barátságot nem érdemes felrúgni egy kósza éjszakáért. (Már ha egyáltalán eljutnátok addig).

Ismerkedj más lányokkal,hátha lesz köztük még a barátnődnél is jobb! :)

2013. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha mindketten szinglik vagytok egyébként, és a munkahelyen nem derül ki, vagy tudjátok kezelni, ha kiderül, akkor talán beszéljétek meg, hogy működne-e a dolog párkapcsolat szintjén is. Egy párkapcsolatban is lehet mély lelki egység a testiségek mellett.

Én is kezdek beleszeretni egy munkatársamba, csak épp cikisebb a helyzet, családom van, akiket nem hagyhatok csak úgy el egy leszbikus kaland miatt, és valószínű, hogy a munkahelyen sem tűrnének meg utána, ha kiderülne, mert egy nagyon kis cégnél dolgozunk. Úgyhogy az iránta érzetteket átirányítom a férjemre, aki ennek nagyon örül, de nem tudom, hogy hosszútávon mi lesz az egészből...

2013. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1., pont ezért nem merek közeledni felé, mert mi van, ha számára valami rövid kalandért esetleg vége lesz a barátságunknak?

Viszont tényleg nagyon szeretem, tanácstalan vagyok. :/ Várok még választ! :)

2013. ápr. 13. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy te az vagy? Mert, ha olyan jó barátok vagytok, beszélgethetnétek arról, hogy ő sohasem gondolt még arra, hogy kipróbálná lánnyal? stbstb...ebből előbb-utóbb kiderül, hogy akar-e valamit, ha pedig semmit, akkor az neked is egy olyasfajta pofára esés, hogy még a kezdeti fellángolásodat is el fogja oltani:)
2013. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudja és beszéltünk is erről többször is, de nem tudhatom, mit akar, amíg nem mondja... Ìgy csak valószínű, hogy benne lenne, de nem vagyok biztos a dologban.
2013. ápr. 14. 00:30
 6/6 anonim ***** válasza:
mmm benne lenne.... de ezzel lehet, hogy te még jobban megszeretnéd... valahogy ki kéne puhatolni, hogy kalandra vágyik, vagy többre. Ha csak kalandra, akkor azért nem érdemes feladni a barátságotokat szerintem:)
2013. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!