Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek hívják ezt és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek hívják ezt és miért csinálom?

Figyelt kérdés

15 évesen összejöttem egy sráccal, két évig voltam vele, aztán kiszerettem belőle, gyerekszerelem volt még ez, megváltoztam.


Amikor még együtt voltunk, elkezdtem beszélgetni egy másik sráccal és egyre jobban megtetszett. Szakítottam az akkori barátommal és elkezdtem randizgatni a másik sráccal, másfél hónap múlva össze is jöttünk. Nem akartam még egyáltalán új kapcsolatot de valahogy elvarázsolt.


Két éve vele vagyok és most megint megjelent egy új srác. Elkezdtem vele is beszélgetni, nagyon vonzódom hozzá. Persze ez még csak fellángolás. Őszintén szólva a fiúkkal mindig is jobban kijöttem és nem tud mindegyik ilyen hamar levenni a lábamról.


Megint ez lesz, mint két évvel ezelőtt??

Szakítok és összejövök az újjal? aztán két év múlva megint más? Nem bírom tovább két évnél?! Érezni akarom a "pillangókat a gyomromban" Mi ennek az egésznek a neve? Van egyáltalán erre valami kifejezés? Azt hittem kapcsolatfüggőség, de az teljesen más. Miért csinálom ezt? Valaki adjon magyarázatot.


19/N


2013. ápr. 12. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit tudjuk mi... minek akarod ezt mindenképpen valahogy nevezni...?
2013. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy utána olvassak. Biztos van valami oka, gyerekkorból vagy tudom is én, amiért nem bírom tovább két évnél.


Egyébként meg, kösz a normális választ. Bírom az ilyeneket. Ha nem tudsz válaszolni, egyáltalán minek írsz?! -.-

2013. ápr. 12. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ténylegesen változtatni akarsz, akkor mivel már felismerted a problémát A) maradj a pasiddal és ne beszélj az új sráccal B) ha már nem jó a régivel ne kezdj új kapcsolatot egy ideig és megszakad az "ördögi kör".
2013. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez a h.p. szindróma! Nézz utána!

Amúgy mit izgulsz addig keress új pasit amíg nem találod meg az igazit, ha valaki mellett úgy érzed 2 év után hogy inkább a másik kellene akkor azt a kapcsolatot megette a fene....

2013. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második! Köszönöm szépen! Azt hiszem az A) verziót választom. Jól megvagyunk, veszekedések vannak, de ennyi kell. Le kell sz*rni ezt a mostani srácot ;)
2013. ápr. 12. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak simán ráunsz a srácokra?
2013. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva én tökéletesen megvoltam a barátommal, addig amíg meg nem jelent ez a srác.


Ha érdekel valakit akkor leírom, mi, hogy történt, hátha úgy érthetőbb a helyzet. Csak írjatok privit, itt nem szeretném :)

2013. ápr. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!