Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagy ajak ilyen lilás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy ajak ilyen lilás és rogyadt elég régóta masztizok is ez vissza fog menni ha egy ideig nem masztizok? 13/L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem a maszturbálástól lesz ilyen, ez genetika. Elérted a pubertáskort, most változik a tested.
2013. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, ez genetika.
2013. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor majd idővel viszább megy??
2013. ápr. 12. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: nem, nem megy vissza, mert ez genetika, de ezt már ketten leírtuk neked. Ez ilyen, ilyenné fejlődött a te tested. Semmi köze nincs az önkielégítéshez. Gondolj arra, hogy van, aki oviban szőke, majd az évek folyamán besötétedik a haja, sötétbarna lesz. Neki sem nő már soha többé tejfelszőke haja.
2013. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó példát mondtál mert én is sokáig tejfel szőke voltam :)
2013. ápr. 12. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy kell elképzelni azt, hogy "rogyadt"?
2013. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a kérdés engem is érdekelne
2015. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!