Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt illik mondani? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt illik mondani? Vagy nem is lényeg?

Figyelt kérdés
Egy gazdag srác tetszik, viszont az én családomnak nem megy annyira jól már. Régebben mindent megkaptam, ezért most is márkás ruhákat hordok, meg vannak értékesebb dolgaim. Gondolom azthiszi, hogy én is bármit megvehetek, de nem _ ez valyon számít?
2013. ápr. 12. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez számít neki,akkor nem kár érte.
2013. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a szerelemnél nem számít
2013. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki nem számít, de ha összejöttök, egy idő után biztosan zavaró lesz számodra, hogy szegényebb vagy. Én már voltam hasonló szituban, ahol a pasit nem érdekelte az ilyesfajta különbség, de engem nagyon zavart egy idő után, így vége is lett a kapcsolatnak.
2013. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Méghogy a nőknek nem számít a pénz...
2013. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. ápr. 12. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy hangsúlyt fektet erre?

Noname márkás ruhákból is fellehet szépen, ízlésesen öltözni. Engem például egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit hord, ha csak nem Armani szintű a cucc, tehát ilyen több száz rongyos tétel... Még ha észre is veszem a márkajelet nem nagyon indít meg. Az sem ha ismerem és az sem, ha valami krix-krax. Megjegyzem, de nem érdekel.

És ezt úgy mondom, mit egy nagyon jómódú fiú.

2013. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem számít, de hogy LY-jel írod a vajon-t, az nálam biztos válóok lenne.
2013. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6os, ez megnyugtat_ bár ez a fiú picit másabb :/

Neki sajna számít, legalábbis úgy érzem :/

2013. ápr. 12. 19:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Oo.. bocsánat 7-es :) jogos_ ez sosem ment túl jól :/
2013. ápr. 12. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy erre különösebb illem szabályok vonatkoznának kérdező..


És a másik hogy ahelyett hogy a fantasztikus mindentudó internettől érdeklődsz vajon ez e a lényeg, ahol máris 4 tök más választ kaptál, ami kb azt jelenti bármi lehet, vagy hogy szerinted mit gondol x srác talán próbáld meg az internet nélkül kitalálni.


Tehát ez tényleg,, olyan semmi, meg milyen válaszokra számítasz ami úgy mégis akár egy picit is mérvadó lehet, mert 99..ezer százalékban lefogadom, hogy kb **** se fognak befolyásolni ezek a válaszok, max elolvasd őket adsz valami diplomatikus választ, mert ha már írtak illik megköszöni, aztán ennyi.


Volt egy másik kérdés, amit sajnos nem találok, de ott is (meg sok másik kérdésnél) volt egy nagyon jó válasz, tényleg, már minden hülyeséggel ide jönnek az emberek.,?

Persze ezt legalább az összes kérdés feléhez oda lehetne írni, és ez tulajdonképpen nem hülye kérdés.


A lényeg viszont az, hogy döntsd el te, aztán majd kiderül. Például meglátod mi lesz? Vagy összejöttök aztán meg szakítotok? Vagy lehet eleve nem is érdekled? Szóval ja mintha élnél. Biztosra egyébként se tudsz menni, és a helyzeten annyit se fog változtatni hogy itt ki mit válaszol hogy egyáltalán semmit. Plusz senki se lát bele a srác agyába, vagy úgy bárkiébe egyáltalán. És tök ismeretlenül meg végképp nem.

2013. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!