Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja, hogy "Jó látni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy "Jó látni! " és miért mosolyog hozzá?

Figyelt kérdés
Mindkettőnk foglalt.

2013. ápr. 12. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól még neki jó látni téged. És lehet, hogy ebben a mondatban nincs több, nincs rejtett üzenet.
2013. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak egy kedves gesztus.

17f

2013. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anti paladin ***** válasza:
100%

Képzeld el Schwarzi alias terminatort ahogy mosoly nélkül, rezzenetlen arccal mondja ezt.

Valahogy nem lenne őszinte. :)


Őrült ötlet de lehet hogy örül ha láthat?

2013. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó, megnyugodtam.


Tudjátok, azt hittem már, hogy van v.mi, és én nem szeretek megbántani senkit.

Szóval tudjátok, vannak olyanok, akik egy teljesen normális hangvitelű visszautasítástól is teljesen kibuknak. Persze, érthető, hogy érzelmi sokk meg minden, csak a kezelése a szitunak...

2013. ápr. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!