Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély a terhességre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban kimaradt a menstruaciom nem terhesség miatt . Volt egy kisebb problémám de mar megoldódott voltam hasi ultrahangon és azt mondtak hogy vastag a mehnyalka Hartyám és meg jöhet bármikor ám de en szexeltem a barátommal de becsúszott egy kis baki ... Kiszakadt az óvszer ... Mennyi az esély hogy terhes legyek igy hogy nincs megérett pete? Mindenesetre vegyek be 72oras tablettát ? Nem fogja meg jobban felkavarni a hormonjaim ? Esetleg megint elmaradhatna tőle vagy valami ilyesmitől tartok.

2013. ápr. 13. 08:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és igen a barátom elment szóval mindenképpen került belém spermium ... Csak a végen vettük észre .
2013. ápr. 13. 08:58
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
2013. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az mindegy h benned megy e el vagy nem..bekerültek a hímivarsejtek és ez nem az orgazmustól függ.. Vegyél be mindenképpen eseméyutánit...mert 50-50% van arra h terhes leszel-e vagy nem..
2013. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mint az hogy benéz az ablakon egy rózsaszín elefánt.xdxd.... tehát 50-50% .. vegyèl egy tabit!!
2013. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De en leírtam hogy bennem ment el és orgazmurol meg csak említést sem tettem ..:D
2013. ápr. 13. 09:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Kicsit tartok az eseményutánitól mert igy is kimaradt egy hónapot nem akarom hogy össze kavarjon mindent bennem :/ meg sosem próbáltam
2013. ápr. 13. 09:12
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor inkabb megkockaztatod hogy 9 honap mulva gyereked lesz??!!.. szerintem jobb felni, mint megijedni... szvl tabi!!
2013. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hehe... melyik a jobb 9 hónapig vérzés nélkül aztán 20 évig egy gyereket nevelni, vagy 2 hónap vérzés és gyerek nélkül -és a költségeket sem lehet kizárni? (nem a gyerek ellen vagyok, de a jelen helyzetben a tabi a megoldás) És ki mondta hogy nincs érett pete sejt?! Az, hogy vastag a méhnyálkahártya nem azt jelenti, hogy nincs...
2013. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz az esemény utánitól. Egyébként meg, ha ilyen rendszertelenül jön meg, akkor nem ártana gyógyszert szedned...
2013. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem jön meg rendszertelenül csak a múlt hónapban volt egy ilyen problémám azt is tudom miért nem jött meg .. De akkor fogok venni 72orasat ma
2013. ápr. 13. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!