Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiába fürdök naponta, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába fürdök naponta, mégis izzadtságszagom van. Mit tegyek? Undorodom magamtól: /

Figyelt kérdés

Minden nap fürdök,néha kétszer,Axe tusfürdőt használok.

Ezenkívül persze dezodort is,Rexona for Men-t,alkoholmenteset,mert Axe dezodor kimarta a hónaljamat.

Mégis mindig marhára megizzad a hónaljam és rossz szagom lesz.

Egyáltalán nem öltözök melegen,inkább olyan stresszes izzadás.

Kb. 2 hónapja van ez a probléma,(előtte nem volt) és lassan megöli a társasági életem.Nem merek sehova se menni,ismerkedni,elhatárolódom a közösségtől,az életkedvem a 0 alatt van valahol.

Mit csináljak?:/

17/F


2013. ápr. 13. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ezzel nem segítek sokat, de szerintem keress fel egy bőrgyógyászt a dologgal,mert látszik, hogy nem alkati kérdés, hanem most valami más gondod van, talán ő tud segíteni. Addig is ajánlom a Solutio antisudorica nevű gyógyszertári (vény nélküli,és olcsó) ecsetelőt, ami gátolja az izzadást, ennél fogva a szagokat is.
2013. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Norandi ***** válasza:
Próbálj ki más stifteket,az használni szokott.Mivel még serdülőkorban vagy, változnak a hormonjaid és emiatt lehet,hogy nem használ amit eddig használtál. Sok sikert!
2013. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tudom, hogy pasiknál a hónaljborotválás nem valami elterjedt, de ez sokat tud segíteni.

vagy már ezt is próbáltad?

2013. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D'a ***** válasza:

[link]


nekem ez használt jobban mint a dezodoros hülyeségek..olvass utána :)patikában tudsz venni :) 500 forint körül van azt hiszem O.o :)

2013. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Solutio jó, érdemes kipróbálni, két sör árából kijön. Nekem legalábbis bevált. Csak arra figyelj, hogy ne töményen kend vele magad mert eleinte igencsak csípné a bőröd. Vizezz meg egy zsepit vagy valamit és arra borítsd, aztán kenheted.
2013. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!