Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nudista strandon milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon milyen gyakori, hogy a férfiaknak feláll? :D

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen helyen?
2013. ápr. 13. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen alkalmi nudista vagyok,ahogy az előző írta,és nekem már volt olyan hogy felállt.Mivel én többnyire csak napozni szoktam,nem volt gond hasra feküdtem és kész.
2013. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

akár hisztitek, akár nem, én gyakran járok, és nem egy, nem kettő álló farkú srácot láttam.

volt amelyik focizott álló farokkal, volt amelyik tök nyugodtan állt a büfé sorában, de olyan is volt, amelyik éppen a vízből jött ki, és úgy állt neki mint a cövek, elhinni se akartam.

szóval ez ott nem annyira ritka látvány.


Sőt, volt erről amolyan megbeszélés, hogy jaj az éppen kamaszodó fiúknak lehessen fürdőnacit hordani, mert nekik milyen ciki, hogy még a szellőtől is feláll, és erre az volt a többség válasza, hogy álljon csak, elvégre egy természetes jelenség, szal no problem, és nem kell oda fürdőnaci ...

2013. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kqwert Gábor ***** válasza:

Párszor már voltam nudizni, de még nem láttam, hogy másnak felállt-e.

Egyszer nekem igen, mert a vízbe a kedves hölgyismerőssel mentem be, aki elkezdte ingerelni, simogatni... :D

Beljebb mentem a hidegebb vízbe, és pár perc után - mivel az ingerlést is abbahagyattam - lenyugodtam. :D

37/F

2013. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

mi meg jelenleg is itt vagyunk, már vagy 6 hete, és ezalatt igen sok (főleg fiatalabb korosztályba tartozó) fiút láttunk már mereven, de ez csak az első pár alkalommal szenzáció esetleg, a sokadikra már a kutya se kapja fel e fejét.

Úgyhogy már hogyne lenne ...

2013. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Mi külföldre (horvátba) szoktunk járni. Azért megyünk nudistrandra, mert a tengerparon akkora nyomor van, hogy nem bírjuk, a nudistrand meg üres. Sokkal-sokkal kevesebb ember van, és ez jó. Már évek őta járunk, és az a tapasztalatom, hogy a szellőtől még nekem is fel szokott állni, 30 után is. Az igazán semmivel össze nem hasonlítható érzés a vízben ér, meztelenül úszkálni földöntúli érzés. :-)

A tizenéves srácoknak sokszor ágaskodik, de ez természetes, és senkit nem érdekel. Ezen ne is parázz.

Nem mondom én senkinek hogy menjen nudistrandra, mert akkor ott is nagy lesz a tömeg, szóval addig jó amíg így marad.

2014. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

így van, aki igazi nudis, azaz természetes állapot neki kiskorától kezdve a meztelenség, annak ugyan ez se fog problémát jelenteni, és kb észre se veszi magán vagy csak egyszerűen nem foglalkozik vele.

Először én is paráztam úgy 13-14 évesen h jaj a lányok mit szólnak, de aztán látva "a nagyfiúkat" h vígan elvannak és eldumálgatnak merev farokkal is, kezdett elmúlni a para, és már nem akartam mindig törcsit vinni a nem várt helyzetek miatt :D

2014. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!