Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen jellemmel hogyan találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jellemmel hogyan találhatnék megfelelő "barátnőt"?

Figyelt kérdés

Igazából nem is annyira fontos hogy fix barátnő legyen inkább csak amolyan lány haver, mert már túl vagyok jópár kapcsolaton és rájöttem hogy nincs szükségem barátnőre mert nagyon leterhel és szeretem a szabadságot, viszont nem szeretek unatkozni.

Nem vagyok nagyszájú csávó, a félénk jobban jellemez, de az se teljesen.

Lányban a kis kedvesek, aranyosak jönnek be mert én is ilyen vagyok ellenben nem beszari tehát nem ücsörgök otthon hanem mindenfelé csavargok, kipróbálok mindent, de szeretem a biztonságot. Kényes is vagyok, pl nem alszok lepukkant szállodába, nem ülök vonatra és buszra stb..


Emiatt aztán mindig olyan lányokat fogtam ki akik minden szempontból bejöttek, de később kiderült, hogy nem mernek eljönni otthonról vagy nem engedik őket vagy egyszerűen nem érdekli őket az egész.. otthonülősek, rátelepszenek az emberre, csak tv-zni/beszélgetni akarnak meg főzni :D de engem ez nem érdekel... a beszélgetés igen de közbe menjünk is vhova, vásárolni, kirándulni, motorozni, autózni, nézelődni bárhol csak ne egyhelyben ülni :D

A vadócabb, bevállalósabb csajokat meg el szoktam kerülni mert tudom hogy egyébként nem jönnék ki jól velük..

Elég furcsa egyéniség vagyok egyébként, szerintetek lesz valaha olyan csaj aki meg fog felelni nekem?


2013. ápr. 13. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kell neked egy lány akivel nem vagy kapcsolatban de dugásra jó? :D
2013. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, inkább csak havernak csak 20on évesen már elég fura ha vki egy másik pasival járkál el mindenhova :D

Meg eleve nehéz olyan havert találni aki velem tart mindenhova, sok olyan program van ami lányt igényel ha érted mire gondolok ;) (nem szex :D )

2013. ápr. 14. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
nem nem értem mire gondolhatsz :) de szerintem van ilyen csajban is aki szeret mászkálni, és felfedezni a világot. bár tényleg fura lehetsz a kis igényeskedéseddel. az biztos, hogy kompromisszumot kell kötni, hiszen olyan biztos nem lesz, akivel semmi de semmi probléma nem merül fel. amúgy nálunk meg pont fordítva van, én is imádnám a fent felsorolt dolgokat, a párom meg nem. így egyedül megyek, vagy másvalakivel, aki szívesen eljön. csak így az élmények nem közösek. de szerintem találhatsz ilyen lányt, addig meg menj fiú haverokkal.
2013. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha csak havert akarsz, nem mindegy a neme???
2013. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert az van már annyi amennyi kell, de vannak olyan programok ahova csajjal illik menni ;)

Pl fagyizni, vacsizni, éttermeket kipróbálni, meg még van jópár..

Persze a legjobb vmi baráti csapat lenne amibe van mindenki és sokan is lennénk :)

2013. máj. 2. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok :) ismeretlenek között nem tudok megnyílni, ott félénkebb vagyok, de barátaimmal jókedvű.

attól még, hogy csak barátok, jó hogyha van valaki a másik nemből is, mert akkoris másabb a barátság...legalábbis szerintem.

2013. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És te hány éves vagy?:O
2013. máj. 19. 15:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hova illik lánnyal menni? :D :D


Ha azt szeretnéd, hogy legyen melletted egy nő, akkor szedj fel egyet, de ne hülyíts senkit ezzel a haver maszlaggal! Ha alibinek kell (inkább a hoki vagy egy másik fickó), akkor nyugodtan el is felejtheted.

2013. máj. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem ülsz fel vonatra és buszra? Ezen kívül elég szimpatikus vagy.
2013. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a vonatos-buszos dolog engem is érdekel. Akkor hogy utazol? Meg kb. hány éves vagy? Mármint, ha nem mész lepukkant szállodába, viszont a havernőket nem engedik el... ez elég fura. Te 30 vagy ők meg 15, vagy mi?

Amúgy nincs benned semmi fura, gondolom megteheted, hogy éttermeket próbálj ki, és hanyagold a buszt-vonatot. Nincs ebben semmi rossz, élvezd a hobbijaidat, csajban meg keresd az arany középutat, egy csomó lány rohangál a két véglet között - és akit elsőre vagánynak hittél, no, az se pöröghet állandóan, biztos neki is van nyugiideje.

2013. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!