Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárjátok a barátnőtöktől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárjátok a barátnőtöktől, hogy mindig csinos legyen (ruha, haj, smink) ha találkozik veletek vagy egy sima otthoni ruha, copf, semmi smink is megfelel?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy, hogy nem is várt meg készült, hogy jöttök, ha nincs "összeszedve"?
2013. ápr. 14. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátomnak teljesen mindegy hogy mibe vagyok... Ez lehet azért is mert mindenbe jól festek. :D
2013. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm, de egyébként egyáltalán nem tud érdekelni hogyha nincs agyonsminkelve, ha épp nem a belvárosban találkozunk - azért az már igénytelenség, ha mackóban jön pl. moziba v valami


18F

2013. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eszed van, akkor sosem a desszerttel kezded az ismerkedést, hanem az előétellel:DD
2013. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A smink alapból gáz. Egyébként mindegy, mibe van.
2013. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem várom el tőle. Annyi hogy ha megyünk valahová akkor azért kinézzünk valahogy de ez tőlem is ugyanúgy elvárható ez alap. De amúgy egy copfal és egy szabadidőruhában is teljesen jó.
2013. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig csinosan vártam a barátomat, szépen felöltözve még akkor is ha nem mentünk sehova csak nálunk voltunk, utána mondta, hogy nyugodtan vehetek fel melegítőt is meg egyszerű pólót nem kell kényelmetlenkednem a ruhába :D Azóta ha itthon vagyunk melegítőbe vagyok bár próbálok így is csini lenni, pl. tapadósabb nadrág meg szűk póló :)
2013. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem a sminkbe, ruhába szerettem bele. az én barátnőm egyszerű otthoni ruhában van, néha meglep dögös szerkóval, sminkelni nem sminkeli magát, és a haját se állítja be. és én így szeretem, mert maga lehet, és én is magamat adhatom :)
2013. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!