Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Amikor először találkozok egy lánnyal és már a találkozási helytől csak 1-2percre vagyok rámjön a fosás szószerint,elkezd görcsölni a hasam és már előre azon gondolkozok hogy mivan ha nem fogok tudni megszólalni annyira beleszel tojva.Mit csináljak hogy ne jöjjön rám a fosás?17/f
2013. ápr. 14. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

csinálj még egy csomó randit:) rutinod lesz benne és akkor nem lesz gáz:)


és a találkozó előtt menj el szarni!

2013. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szimplán izgulsz és elindul az adrenalin termelés.

Ennyi.Idővel megszokod és nem lesz ilyen

2013. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

menj el wc-re indulás előtt :D

ne zabálj annyit :D

viccen kívül majd belejösz

2013. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vegyél előtte be egy sanax-ot :D attól lenyugodsz :)
2013. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én az államvizsga reggelén éreztem azt, hogy nem tudtam eldönteni, hányjak-e vagy f*ssak, szóval előfordul az ilyesmi. Próbálj kicsit lazítani, gondolj arra, hogy ő is csak ember (jó esetben), valószínűleg nem fogja leharapni a fejed, neki is vannak gyengéi és rossz tulajdonságai, és hogy az első találkozás mindenki számára ilyen izgulós. Fel lehet oldódni idővel, nyugi, persze ehhez az is kell, hogy a partner is így álljon a dolgokhoz.
2013. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!