Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell egy lányt leszólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy lányt leszólítani egy szórakozó helyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami beszédes de próbálkoznék egy kicsit csajozni de nem tudom hogy szólítsam le a lányokat. (Hanyagoljátok az olyan szövegeket mit a jó a segged kell kóla!?)

2013. ápr. 15. 15:13
 1/7 anonim válasza:
Menny oda kérdezd meg hogy bulizna-e veled, vagy ha valameik haverod ismeri akkor mond neki hogy mutassa be és hivja oda hogy veletek bulizzon,beszélgess vele majd nyald le ennyi az egész!
2013. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz "leszólíteni" alatt. Oda kell menni és megismerkedni vele, mint bármilyen más idegen emberrel.
2013. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
'Szia, hogy hívnak?", "Szia, meghívhatlak egy italra?", "Szia, hogy tetszik a buli?" stb. :))
2013. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

"Szia!


Hogy érzed magad..?"


A lényeg, hogy kerülni kell az eldöntendő kérdéseket!!!

Kérdező, kérlek pontozd a válaszokat!

2013. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mit értesz azon hogy az eldöntendő kérdéseket?
2013. ápr. 15. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eldöntendő kérdés az az, amire igen vagy nem a válasz.Pl. "Tetszik a buli?"
2013. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat4 ha tudtok segíteni akkor írjatok köszi
2013. ápr. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!