Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik fiú ismerősöm nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fiú ismerősöm nagyon próbálkozik nálam és tudom hogy szerelmes belém, de nekem ő egyáltalán nem tetszik. Hogy koptassam le hogy ne legyek bunkó?

Figyelt kérdés
Már elég sokszor elmondtam neki hogy én csak barátként tekintek rá és olyankor mondja hogy persze és ő is rám. Mindig elhív valahova meg suli után az iskola előtt vár rám , smárolós verseket ír meg mindig mondja hogy milyen csinos vagyok meg szép... Facebookon írogat a képeimhez és chaten is mindig rám ír. Már kezd nagyon zavaró lenni hogy nem hagy békén főleg hogy nekem más tetszik. Bunkón nem koptathatom le mert a szüleink elég jóba vannak. Valaki! :(

2013. ápr. 15. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondogasd neki úgy, ahogy eddig. előbb-utóbb leesik neki
2013. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En mar ezek utab bunko lennenk... En is voltam mar ilyen helyzetben es kenytelen voltam bunko lenni.20/L
2013. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki határozottan, ha eddig nem értette meg a szép szóból..
2013. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele, ha csak zaklatni tud. Nézd levegőnek.
2013. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerintem is már csak az maradt hogy bunkó legyek de akkor meg én leszek a szemét dög aki elhajtja "szegény" fiút...
2013. ápr. 16. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a lelkébe akarsz gázolni, akkor légy vele bunkó.

Kulturáltan is elmondhatod neki, hogy szálljon már le rólad. Ehhez nem kell bunkóság.


Egy jó szöveget tudnék is mondani... :-)

2013. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor meg köszönném ha leírnád :) nem szeretnék a lelkébe gázolni de azt már nagyon hogy hagyjon békén...
2013. ápr. 17. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Helyzet adja, nem tudom, élőben vagy neten mondanád-e neki.

Ha legközelebb próbálkozik, mondd neki ezt:


Figyelj, XY, szeretnék mondani valamit neked. Én nagyon jól tudom, hogy tetszem neked, és kedves tőled, hogy udvarolsz, de úgy gondolom, hogy köztünk nem lehet semmi, mivel ez a vonzódás nagyon egyoldalú. Részemről nincs meg a vonzalom, ezt értsd meg légyszi. Köszönöm.


Ez sokkal másabb, mint ha pl. azt mondanád, hogy: Hagyjál már békén, nem jössz be, nem érdekelsz, ne írj!

2013. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak, akik a barátkozást is biztatásnak veszik.
2013. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,de még mindig nem tudom mit csináljak! Már elmondtam neki hogy ő nekem nem jön be mint pasi és hogy csak barátként tekintek rá.Olyankor mindig mondja hogy megérti meg hogy ő is rám. Kb. egy hétig hallani se lehet róla utána meg megint ott van ahol én meg a mi utcánkba járkál direkt hátha összefut velem. A többit már írtam hogy miket csinál nem akarom magam ismételni. Gondoltam már arra is hogy ha más fiúval látna sétálni akkor leesne neki hogy mi a helyzet de nem akarom hogy azt higgye féltékennyé akarom tenni. Bármit mondok mindent félreért. Neten se hagy ,és olyan dolgokat ír ami egyértelmű vagy eleve nem is probléma csak ő annak veszi. Ráadásul sokan azt hiszik hogy kavarok vele mert mindig körülöttem van így a fiúk is elkerülnek... Nem akarom megbántani főleg hogy a családunk jóba van de annyira idegesít!! :(
2013. ápr. 17. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!