Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy sovány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sovány, alacsony fiúba, aki emberszámba se vesz. Miért ilyenek manapság az ilyen srácok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Az előbb valaki meg azért hisztizett, mert sovány, alacsony és nincs barátnője. Szerintem írj rá.
2013. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nem hiszi el, hogy egy lány őt is szeretheti. aztán meg itt sírnak, hogy debreceni alacsony, sovány fiú vagyok és nem kellek senkinek
2013. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez azon múlik, hogy alacsony, vagy magas, kövér, vagy sovány. Egyszerűen nem jössz be neki, és kész.
2013. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be ha valaki alacsony de mondjuk én is magas vagyok szóval egy szavam se lehet :D de amúgy hogy érted azt hogy "ilyenek"?? :D
2013. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 The Other ***** válasza:
94%

A legendás 6. érzékem azt súgja, hogy a kérdező egy alacsony, sovány fiú, akit a lányok nem vesznek emberszámba.

Csak valamiért felcserélte a kérdésében a szereplőket, hogy valami kifacsart logika alapján önigazolás keressen a válaszokban...

2013. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen sovány,undok törpék.Na,mindegy,váltok,jó lesz nekem a magas góliát forma is.
2013. ápr. 15. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is debreceni sovány fiú vagyok, de átlag magas.. Mégis barátnő nélkül :D :foreveralone:


Érettségi után megyek gyúrni..

2013. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Osztom The Other véleményét.
2013. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
KAMU
2013. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Góliát forma?? Na mindegy... Szerintem nincs baj a magas pasikkal deaz alacsonyabbak meg jobban néznek ki :D De én meg magas vagyok. Szóval ő i legyen magas :D
2013. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!