Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten hol találkozhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol találkozhatok Afro amerikaiakkal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem kérek rasszista beszólásokat, Kedvelem a "négereket" szerintem nagyon jó fejek és kedvesek, nem párkapcsolatra keresek embert ,csak kíváncsi vagyok,hogy mely helyeken lehet találkozni velük ,esetleg itt is?

#afro #Afroamerikiak
2013. ápr. 16. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem párkapcsolatra keresek....kamugép.
2013. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de miért afro amerikai? miért nem afro magyar???
2013. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Honvédban van egy pár.
2013. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy hol, de egy mikorra tudok válaszolni: nappal
2013. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja szóval csak dugni kellenek mert nagy farkuk van :D Viccet félretéve Budapest tele van Afro amerikaiakkal, meg Kínaiakkal, nem nagyon kell keresni őket.
2013. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

csefy <3 part2

Blahán rengeteg van egyébként.

2013. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves első ,ezt miből szűrted le,hogy kamuzom ? Tisztázni szerettem volna ,hogy nem párkapcsolat miatt keresek Afrót , mert igen sok itt az olyan ember aki olyan választ hagy itt,hogy "miért nem magyar pasit keresel..stb"


Kedves második ! Igazából teljesen lényegtelen, nem tudom szerintem kevesebb az Afro magyar itt Pesten nem? Nekem mindegy igazából :)

2013. ápr. 16. 21:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Budapest. Akácfa utca 7. Old Mans music pub. Ott általában hajnali 1után szoktak lejönni 2-3-4-esével. Jófejek!
2013. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érdekel a farkuk , ezt sem értem ,hogy miért mindenkinek egyből a nagy pénisz méret jut eszébe egy néger hallatán ...
2013. ápr. 16. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyolc kerben,van egy benzinkút,annak a környékén minden rassz képviselteti magát.
2013. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!