Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg azok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg azok a lányok tetszenek, akikért harcolni kell?

Figyelt kérdés
És ha egy lány harcol értetek, akkor már nincs esélye? Hol van az a határt kb., ahol azt mondjátok, hogy még visszafogottabb egy lány, vagy aki semmit nem reagál a közeledésetekre?

2013. ápr. 16. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
van esélye az olyan lánynak is. de a harc közben őrizze meg a méltóságát, ne alázkodjon meg
2013. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Én azt sszeretem,ha egy lány őszinte.Vagyis annyira adja magát,ahogy a természete diktálja.

Mondjuk nem szeretem a harcolós dolgot.Meg ismerjük egymást,és vagy kellek,vagy nem.

2013. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

furán festene, ha harcolni kéne egy lány ellen IRL.

max ha COD-ozunk, de az tényleg izgató ha ellene vagyok, bár akkor is izgató ha az én csapatomban van

25f

2013. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem azt nézem,hogy hogyan próbálkozik,hanem,hogy ki.
2013. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem! Azért ne legyen K aki az első szóra ugrik, de ne is vigye túlzásba, hogy nagyon kéreti magát!
2013. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi Eddig! :) Mentek a zöld pacsik :DD
2013. ápr. 16. 22:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván valamiféle "harcra" szükség van, de olyan ne várja el tőlem, hogy küzdjek érte, akit nem is ismerek, nem fogom ilyenekre pazarolni az időmet és az energiáimat. Miért küzdjek valaki olyanért, akiről azt se tudom, kiféle-miféle, milyen ember? Másrészt meg a lány ne éljen vissza azzal, hogy érte meg kell küzdeni, ne játssza jégcsap királykisasszonyt, adjon valamiféle visszajelzést, mert csak így van értelme.
2013. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Harcoljon a Batu kán, én nem hadakozni akarok, hanem szeretkezni.
2013. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a kölcsönös vonzalom megvan, akkor felesleges a harc. Ha már az egyik félnek harcolnia kell, akkor már bukott az egész dolog. Nem is értem, miért kell ilyen baromságokra időt pazarolni? Sokkal boldogabbak lennének az emberek, ha nyitottan fogadnák a másik közeledését, nem ilyen hülye játékokat játszanának. Mint az óvodában -.-
2013. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg az olyan lányok tetszenek. Ők kinéznek valahogy, egy rusnyából kettőt minek csináljak?

Jobb egy dúsan terített asztalon megosztozni másokkal,mint egyedül megenni a szart...


Azt én se értem, mi a fene értelme van annak, ha a lány folyvást kéreti magát. Ha akar valamit, mondja meg, ha pedig nem, akkor menjen a francba. Most mirejó ez a húzd meg-ereszd meg csikicsukizás?

2013. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!