Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allergia lenne?

Figyelt kérdés
az új párommal az első szexuális együttlét alkalmával, furcsán tapasztaltam, hogy behatolás előtt, óvszer nélkül nemi szerveink egymáshoz értek és a szemérem ajkaim durván megdagadtak, égtek, sőt viszketni kezdtek..de csak a szeméremajkaim és a csiklóm környékén...hüvelyben, hüvelybemenetnél semmi furcsa reakciót nem észleltem...azóta nem voltunk együtt mégis néha érzek egy kis égő érzést a szeméremajkaimon (kiütés, folyás nincs)...nemi betegsége egyikünknek sem volt még soha, gondoltam már arra, hogy az lehet a probléma h az én váladékom túl savas volt, az övé pedig lúgos és ez okozza a problémát..valaki tapasztalt már hasonlót?
2013. ápr. 17. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nemibeteg a gyerek.
2013. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hátha irritáció csak, akkor egy hét alatt el kell múlnia, ha nem fog akkor úgyis orvoshoz megyünk és akkor kiderül...
2013. ápr. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!