Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna a bnőm ha egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a bnőm ha egyik reggel arra ébredne h éppen ujjazom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak nyaljad.
2013. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Tudja a f@szom...
2013. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Attól függ,szoktatok-e már szexelni.Azt szoktam én,hogy amikor még tuti alszik(az előző csajomnál csak),akkor el kezdem izgatni.A csajokat könnyű felizgatni.Aztán eligazgatom,be teszem,és el kezdem dugni.Amikor hevesebben,akkor arra ébred,hogy élvez.Soha nem panaszkodott,vagy állított le.

Neked is ezt ajánlom.

A szexben isten vagyok.Párkapcsolatban már nem annyira,vannak hiányosságaim sajnos...

2013. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt csak ő tudhatja...Személy szerint én az első kávém előtt élőhalott vagyok, úgyhogy nálam az ilyesmi nem nyerő.
2013. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 walk w1th mee ***** válasza:
:D 1x egy ismerőscsajnál a barátja ezt éjjel bepróbálta,szakitás lett a vége 1 darabig ebből XD szvl csk óvatosan
2013. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene:)
2013. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha én lennék a barátnőd, orrba rúgnálak. Nem hallottad, hogy az a szexuális együttlét, amibe a másik fél nem egyezett bele, az erőszaknak vagy zaklatásnak minősül? Egy alvó nőt megdugni kb. annyira gyökérség, mint egy eszméletlen nőt megdugni. Gratulálok.
2013. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én levágnám az ujjaidat. Mivel választás elé se állítod, hogy akarja-e, vagy sem, csak ráerőlteted, amit te akarsz. Ha ébren benne van, uccu neki, de így...


Te mit szólnál hozzá, ha egy reggel arra ébrednél, a barátnőd levágta a fél karod?

2013. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
...vagy egy uborkát dug a seggedbe abban a reményben, hogy majd jónéven veszed?
2013. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es, épp ezt akartam írni, csak megelőztél.
2013. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!