Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megtalálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megtalálni az igazit internetes hirdetésen keresztül. Komoly kapcsolatot akarok, semmi flört.39 éves nő vagyok, rendezett anyagiakkal. Szeretnék feladni hirdetést, de nem tudom, milegyen a tartalma. Valamilyen frappáns ismerkedési hirdetés?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nem próbálkoztál netes társkeresőn?
2013. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 menta34 ***** válasza:
Hazugsággal kezdenéd? Csak add magad és használd a saját szavaid :)
2013. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Netes társkeresore gondoltam, és nem kezdeném hazugsággal, csak valami olyant szeretnék ami frappáns, ütős.
2013. ápr. 17. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a jó szöveg miatt ugranak a hapsik.

Lehet, hogy egy-két jó kép rólad többet mond, mint egy frappáns bemutatkozás.

Egyébként beszélgetéskor során előadhatod magad.

2013. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

beszélgetés során.

Így akartam előbb is írni.

2013. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Én, és a kemény két darab petesejtem társat keresünk!"
2013. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan nem probaltam meg sosem az internetes tarskeresoket, de amit hallani/olvasni lehet rola, az a alapjan azt tudom mondani, hogy szinte mindegy is, mit irsz, olyan sok a ferfi, hogy biztosan fognak neked irni.


Szoval nem hiszem, hogy utos dolgokat kene irni, szerintem "a kevesebb tobb"-alapon irj le magadrol alapveto informaciokat, hogy miket szeretsz az eletben es hogy kb. mi az, amire vagysz.

2013. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zimmi válasza:

Mindenképpen legyen figyelem felkeltő.

Idézet,és sablon mentes. Legjobb ha bemutatkozásként képszerűen irod le mit szeretsz szabadidődben,és hogyan képzeled el az együttlétet.

ne igy: hobby ,sport, futás,bicikli,főzés,stb.

Hanem igy: Amitől jól érzem magam:

Tavasztól őszig,szívesen töltöm szabadidőmet erdő mellett,hegyvidéki környezetben.A virágok szeretete,kertészkedés,esztergomi városnézés,visegrádi bobozás,hajókirándulással egybekötött túrázás,Duna parti sétálás,a madarakkal,és mókusokkal való foglalkozás,művészi fotózás,bringázás,futás teszi teljessé,kikapcsolódásom jó részét.

Télen az olvasás,előadások,tanfolyamok,természetfilmek,tárlatok,bowling,vagy biliárd,Moulin Rouge,komolyzene hallgatás,és Operába járás,meditáció,egy egy teázó,vagy hangulatos élőzenés hely kapcsol ki igazán.

Büszke vagyok gyerekkori baráti körömre,a családomra,és a munkámra,hogy vidám legyen a negatív emberek napja,és mosolyt csaljak arcukra.

Szerencsésnek érzem magam,mert sok szeretett vesz körül,és semmi olyanba nem szenvedek hiányt,amitől boldogtalan lennék.

Összetett személyiség vagyok,mert egyszerre idealista,és szangvinikus típus jellemző rám a leginkább,vagyis konzervatív,bohémélet.

Ismerőseim megfontolt,közvetlen,nyílt,barátságos,kommunikatív, és céltudatos személynek tartanak,persze olykor előfordul,hogy szétszórt,lökött,bolondos is lehetek.


Ami számomra kellemetlen,és nem szeretem:

Az egymáson való átgázolást,azt,hogy a kifelé mutatott kép bűvöletében,elfeledkeznek az emberek magukba nézni,és megfeledkeznek,az igazán fontos dolgokról.Amikor az egoizmus győzedelmeskedik.


Kit keresek:Családcentrikus,egyszerû,szerény,vidám,humoros,

készséges,felelõsségteljes,és figyelmes vagy.

Idõvel gyerekeket szeretnél mert,odaadó,férfias,

gondoskodó,hûséges vagy,és

komoly kapcsolatban gondolkodsz már csak,

valamint a régi hagyományos szerepekben hiszel.


Ilyesmit irsz sokkal kapósabb.

2013. nov. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!