Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha olyat szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyat szeretek aki engem nem?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok miről van szó. Már régóta szerelmes vagyok egy srácba és én neki ezt elmondtam de akkor volt barátnője aki belekavart ezt-azt mondott pl hogy hiányol engem stb. közben ezeket csak a csaj találta ki hogy jól összevesszünk... Sikerült is neki ezek után nem sokat beszéltünk de az is igaz hogy én is idegesítettem hogy mindíg ott voltam körülötte... Most az a helyzet hogy nem beszélünk viszont nekem ő nagyon tetszik még mindíg. Egy idősek vagyunk csak 1 hónappal én hamarabb születtem. Tudtommal most neki nincsen barátnője de nem tudom pontosan. És azt nem tudom hogy mit csináljak most? Próbáljak meg vele beszélni? vagy mit tehetnék még? Előre is köszönöm a segítségeteket.
2013. ápr. 17. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nincs barátnője, akkor írj rá
2013. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha írok is neki ő le se szarja elolvassa és nem érdekli hogy írtam neki. Viszont a suliban meg szünetekben ugye csak szoktam figyelni és minden nap van olyan hogy egyszerre nézzük a másikat..
2013. ápr. 17. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Tovább lépsz, keresel egy másik fiút.
2013. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!