Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért izgat a férfi farmer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat a férfi farmer látványa? Ha valakin meglátok egy Levis 501 est minden bajom lesz.

Figyelt kérdés

Ha meglátok valakit farmerban akkor annnyira be tudok rá gerjedni, hogy alig tudom magam türtőztetni.Szerintetek más is van így ezzel?

Jó lenne.....43/f


2013. ápr. 18. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a pasimhoz hozzáérnél, valószínűleg lecsapna...
2013. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na az én férjem is olyat adna neked,hogy azt megemlegetnéd.És ha ő végzett veled tőlem is kapnál 2 egyformát.

Úgy mellékesen szerintem ez kamu kérdés!

2013. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát, akkor sokszor nincs bajod. Az a tapasztalatom,hogy mostanában nem sokan járkálnak 501-esben :)
2013. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és azt messziről kiszúrod, hogy 501-es, vagy megnézed a címkét?
2013. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gyűjtöm az 501-eseket (nő vagyok), de ha odajönne valaki emiatt nyomulni akkor valószínűleg felrúgnám a Holdig.
2013. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , sokat nem segítettek csak érdekesek voltak számomra.

1. igen kiszurom messziről hogy 501 es hisz eléggé jellemző

2. kb 10 ből 6 an hordanak 501 est legalább is itt pesten tehát van mit néznem és nem igaz hogy alig hordanak

3. aki lecsapna annak visszacsapnék


Ennyi csajok.

2013. ápr. 19. 08:57
 7/9 anonim válasza:
Kedves kérdező. Én pont így vagyok ezzel a dologgal, úgyhogy maximálisan megértelek! ;)
2013. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
37/f (az előző)
2013. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 prométeum válasza:
Ezzel azért vissza fogodtab vagyok így, de màr egy ideje megjött a kedvem az 501-es hez$!
2013. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!