Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre valakit gyűlölni és szeretni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem igen!
2013. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Persze én így vagyok az anyámmal meg a húgommal is!
2013. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen.
2013. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2013. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze! A kettőt csak egy hajszál választja el egymástól.
2013. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megtudod magyarázni, ha valaki rákérdezne tőled, hogy miért gyűlölöd az illetőt? Szerintem fogalmad sincs, csak hangoztatod.
2013. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) kedves utolsó talán bal lábal keltél hogy támadsz...én egy egyszerű kérdést tettem fel ne m tudom ebből mit vonsz le..de természetesen mindennek meg van az oka és ha rákérdeznek hogy mit miért érzek természetesen eltudom mondani konkrét eseményekkel,viselkedésformával stb. remélem a napod további része vidámabb lesz mint a napocska odakint!! és ha nem értette félre hogy támadás akkor tanácsolom hogy légy barátságosabb mert ettől jobban fogod magad érezni!!
2013. ápr. 18. 13:24
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7 Én nem támadtalak, csak kiváncsi voltam, hogy egyáltalán tudod-e, hogy miért gyűlölsz egy másik embert? vagy csak a szavakkal dobálozol:D Rossz kedvem sincs, úgy hogy gyanitom neked vannak ilyen problémáid, amit szeretnél rám testálni, csak nem kéne szerintem.
2013. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kissé követelőző hangnemed miatt véltem hogy rossz napod van,nem tudom miből gondoltad hogy nem tudom indokolni azt amit érzek...szerintem ne önmagadból indulj ki...nekem csodás napom van nem akarok testálni..ahogy mondtam a hangnemed nem volt barátságos és nem tudom hogy honnan veszed hogy egyáltalán gyűlölök valakit mikor egy kérdést tettem fel ,nem mondtam kire mire vonatkozik ... ezért és az előző megjegyzésedért írtam légy barátságosabb!!
2013. ápr. 18. 13:33
 10/13 anonim ***** válasza:
9 Jobb napokat:neked:DD
2013. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!