Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalat, vagy csak szimplá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat, vagy csak szimplán az előítélet beszél itt sokszor az emberekből?

Figyelt kérdés
Itt mindenki úgy osztja az egyes meglátásait, mintha azt legalább készpénznek lehetne venni. Megcsal a pasid/férjed? Szakíts/Válj el, az illető meg dögöljön meg. 1-nél több pasival voltál? Ribanc vagy. Elnéző vagy a pároddal? Papucs vagy. Kipróbálnál egy 3as/4es felállást? Undorító perverz ribanc/élvhajhász pasi vagy. HuszonX évesen még szűz vagy? Utolsó szerencsétlen fráter/fapina vagy. Én nem a beteges töltetű kérdésekre gondolok, de ezek talán a felhozott példákból is világosak. Mire fel adunk egy ilyen kényes témában ilyen tanácsokat, osztunk meg véleményeket? Mennyire lehet az hiteles egyáltalán, ha a válaszadó soha a büdös életben nem volt még olyan helyzetben? Az intelligensebb kérdező nyilván kiszűri magának azt, amit hasznosíthat...de sokszor a válaszadókon látom, hogy itt valami nagyon nincs rendben. Ti mit gondoltok? Magatokból indultok általában ki vagy elsőre ítéltek?
2013. ápr. 18. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Túl sok kérdés ez egyben. Összegezve, belőlem a tömény jóindulat beszél általában. Az most más kérdés, hogy senki sem érti.
2013. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az összes idejár eljátszani az álszentet. már nekem is feltűnt.. olyan könnyen ítélkeznek, hogy az már vicc.
2013. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell megértened, hogy itt a válaszolók 90%a 14 éves és súlyos személyiség zavarokkal kűzd.
2013. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Syrakusa ***** válasza:

Hát érzelmi részben Én többnyire csak olyanban adok tippet,tanácsot amiben volt már (vagy legalább hasonlóban)tapasztalatom.

Én többnyire nem adok olyan tippet(kivéve néha)ami konkrét,hanem inkább megpróbálok rávilágítani a tényekre amit a kérdéseiből és a válaszaiból leszűrök és ha megérti akkor már tudja,hogy mit kellene tennie vagy mi a jó Neki!A többiben,közlekedés ,tudomány stb meg ha úgy gondolom,hogy a birtokomban lévő tudás(még ha nem is teljes)hasznos lehet a kérdezőnek.............

2013. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Az emberek tele vannak előítéletekkel. Ha tetszik ,ha nem erről van szó. A nőkre hatványozottan igaz, mert még félősek is. Az utolsó utszaszéli senkitől egészen a diplomás jogász értelmiségiig mindenki robban az előítéletektől. Látom ,figyelem sorra a környezetemben is, és fórumokon is. Egybe esik. nagyon rossz emberismerő, akinek nincsenek előítéletei. Azokat szokták általában kihasználni, azokat szokták naív embereknek tartani.

Az előítélet se jó, de ez van ,ha tetszik ,ha nem az emberi elme ilyen. Kategorizál, azok pedig a legtöbb esetben megállják a helyüket. Vannak apró kivételek mindig.

Akik ide szélsőséges kommenteket írnak, mivel ebben a témában nincsenek standardok, csak izlések, stílusok, így nyilván egy prúűd neveltetésű egyed mást fog ugatni, mint egy könnyűvérű ember. Ugyanúgy akinek nem jött össze az élet, az keserű szájjízzel írja a véleményét, akinek meg mindent tálcán kínált a sors, azok robbannak a pozitív kisugárzástól, ők meg nagyon derülátóak. nincs ezen mit csodálkozni ember!

2013. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ide egy rakás baszatlan, önérzetes tag jár. És az előítélet, tapasztalatlanság és a hülyeség beszél belőlük. A baszatlant véletlenül sem negatív jelzőként értem, mielőtt félreértés alakulna ki. Ez tény.
2013. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a legtöbben előítéletesek, a saját ki életükből indulnak ki, "ha őt elhagyta megcsalta a pasi hazudott akkor mind szemét állat", "ha egy nőnek sem kell vagy megcsalja a csaj mind egy rib@nc" , és sok esetben van olyan is, hogy "ha nekem rossz neked is az legyen, vagy neked miért legyen jó?" általánosítások hada megy :)
2013. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szereztek néhány rossz tapasztalatot, és ezért már minden lány pénzéhes rib*nc és minden pasi átver.

Friss csalódások esetén pláne, hogy ilyen negatív színben látják a dolgokat, de át kellene gondolni, és akkor válaszolni, amikor már lenyugodtak és tudnak mérlegelni.

2013. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

túl okosnak hiszed magad, kedves...

az emberek sokszor átlátják mások gondjait, amelyek egyszerűbbek, mint hinnék... csak az itteni kérdések 99 százalékában a kérdező nem választ vár, hanem helyeslést, megerősítést

szerintem majdnem mindenki tudja, hogy mi a válasz a kérdésére, csak nem meri megtenni, hátha hülyeség... például te is tudhatnád, hogy senki sem fogja azt írni ide, hogy előítéletből, vagy meggondolatlanságból ír válaszokat, ergó te is egy olyan haszontalan kérdést tettél föl, amelyre kétféle választ vársz:

1:(az együttérző) igen, mindenki sok hülyeséget ír, nem kell szentírásnak venni mindent

2:(a bunkó) szerintem meg mindenkinek van joga leírni a véleményét, akkor is, ha nincs tisztában a helyzettel


ezek után kérdezem én: szerinted az emberek tényleg igazi választ várnak a kérdéseikre? vagy csak hallani szeretnék, hogy melyik alternatívát javasolják többen, és mivel eleve azért vannak itt, mert töketlenek, és képtelenek dönteni, csak elvárják, hogy mások döntsenek helyettük

2013. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen,néha nevetséges dolgokban is kikérik mások véleményét.Egy két nem túl intelligens leány például Tőlünk kérdi,hogy melyik sráccal jöjjön össze,vagy hogy milyen ruhát vegyen fel.
2013. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!