Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha antibiotikum mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha antibiotikum mellett szedek fog. Gátlót, es nem megy el bennem a barátom, akkor is kell kiegészitő védekezés?

Figyelt kérdés

Tudom,most nem ez a legfontosabb,de ki nem állhatjuk a gumit,mindketten...

utolso hetén vagyok a tablettának...akkor is kell 7napos szünet,ha most szedem a antibiotikumot? Rendesen megfog jönni a közti vérzésem ? nem befolyasolja az antibiotikum? előre is köszönöm! egyébként belara fog.gátlót szedek.

18L


2013. ápr. 18. 16:27
 1/8 A kérdező kommentje:
aszt kihagytam,hogy Cedrox antibiotikum
2013. ápr. 18. 16:27
 2/8 A kérdező kommentje:
*azt
2013. ápr. 18. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
egyébként konzultálj a nőgyógyászoddal.
2013. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan kicsi az esélye, de megvan az esélye mindig.

Mivel az antibiotikum csökkentheti a fogamzásgátló hatását, ezért kell a kiegészítő védekezés. És ha a barátod nem megy el benned, de ugye az előváladék, ami belekerül a hüvelyedbe, az véletlenül tartalmaz spermát, akkor az majdnem olyan, mintha el is ment volna benned, szóval megvan az esély.

Sőt, ha nem szednél antibiotikumot, csak fogamzásgátlót, akkor is megvan az esély, hisz semmi sem száz százalékos.

Szóval kicsi az esélye, de van rá esély.

Amúgy a másik kérdésre is válaszolva, ugyanúgy kell a fogamzásgátlót szedni, ahogy eddig. Tehát ha elfogyott, akkor 7 napos szünet és utána folytatás a következő levéllel.

Amúgy nekem még soha nem befolyásolta más gyógyszer a vérzésemet fog.gátló szedése mellett, de ez mindenkinél egyéni.

2013. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

csak azert gondoltam,hogy nem szukséges kiegeszito védekezés,mert sokaknak elsőre,masodszorra sem sikerul baba.....sokan megszakitasos modszerrel vedekeznek,nem lesz baba...és gondolom még ha csökkenti is a hatását,azert mégsem olyan mintha csak ugy belém ment volna...+ most vagyok a mensim utolso heteben,amikor a legkevesbe vagyok termékeny

az előváladék az amitol en is félek,de hát olyan kicsi a valoszinuseg...de megvan :/

2013. ápr. 18. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasgass amúgy ezen az oldalon, itt mindegyik vonatkozásban vannak példák. Arra is, aki megszakítás mellett lett terhes. Olyan is, akinek az első gyógyszermentes hónapban összejött a baba. Olyan is, aki fogamzásgátló mellett esett teherbe.

Szóval szerintem jobb a biztonság.:)

2013. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
most már azt tanácsoljuk a tizennyolcéves épp tapasztalatot szerző fiataloknak, hogy nőgyógyász helyett a neten diagnosztizálják és gyógyítsák ? és szerintünk ez normális? uram isten, néha úgy érzem,hogy fel kéne gyújtani ezt az oldalt
2013. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom utolsó mi a problémád?

Nem betegségről volt szó, nem kellett itt senkit diagnosztizálni, csak valaki feltett egy kérdést, amire meg nőgyógyász nélkül is meg lehet válaszolni a kérdést, ugyanis bizonyos dolgok pl. le vannak írva a fogamzásgátló tájékoztatójában, mint ahogyan az is, hogy antibiotikum szedésénél kell a kiegészítő védekezés, amit a kérdező tudott is.

A másik meg, hogy a megszakításos védekezésről is szerintem bárki tudna mesélni.

Meg azt is tudja egy sima ember is, orvosi végzettség nélkül, aki tisztában van a védekezési módszerekkel, hogy semmi nem száz százalékos.

2013. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!