Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A (szerelmi) csalódások után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (szerelmi) csalódások után hogyan tudtok továbblépni? Történetek is jöhetnek!

Figyelt kérdés

Nekem volt egy nagyon nagy csalódásom, és azóta mintha törölték volna az érzelmeimet.. És nem csak a fiúk iránt szűnt meg minden érzésem, hanem a barátaimmal sem tudok nagyon mély kapcsolatokat kialakítani.. Leglábbis felőlem nem igaz az, hogy szeretem a barátaimat.

Ti hogyan tudtok továbblépni ezeken? Utána estetek már szerelembe? Történetek is írhattok, meg tippeket! :)


2013. ápr. 18. 21:10
 1/8 anonim válasza:
100%

Ez nagyon emberfüggő. Volt egy rohadt negy szerelmem, 6 évig tartott, és ő semmit nem érzett. Hogy pontosan miért tartottam ki, ne kérdezd, én sem tudom. Aztán találtam valakit, akit megérte szeretni a régi helyett(aki keményen visszaélt az érzéseimmel), és aki iránt 6 hónap alatt, ha lehet, még mélyebb érzelmeket tápláltam, de ő sem szeretett, habár ő legalább a szemembe mondta. Na ezt viszont alig bírtam, vagdostam is magam, másképp nem ment. Láthatod, elég mély dolog volt, és mégis, egyik reggel simán arra keltem, hogy már nem szeretem az illetőt. Elég hirtelen jött, de jól fogott.


Mivel ez egy elég ritka eset, annyit tudok segíteni, hogy igyekezz más társaságot keresni, ahol másokkal, másról tudsz beszélni. Segít, hidd el.

2013. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Uhh, durva.. Sajnálom :S

De akkor sikerült továbblépned, ugye?

2013. ápr. 18. 21:42
 3/8 anonim válasza:
100%

Huh, nekem elég nehezen ment. Végülis attól is függ, hogy mi volt a vége. Ha vannak tisztázatlan dolgok, előbb azokat kellene megoldani vele, leülni vele beszélni. Ha már nincs több zavaros dolog, akkor gondoskodj arról, hogy ne legyen időd gondolkodni a múlton, foglald el magad annyi dologgal amennyivel csak lehet. Igaz, nem lesz könnyű, de erre sajnos nincs konkrét, bevállt megoldás. Sok idő és sok történés, aztán elfelejted.


Azóta volt egy barátom, de igazából szerelmet nem éreztem már iránti. Nem nagyon megy mély barátságokat sem kialakítani azóta...

2013. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én túl vagyok pár durva csalódáson , és én aztán sok hülyeséget elkövettem , kezem vagdosásától kezdve sok más őrültségig , de ilyenkor minden felesleges , úgy érzed kiégtél és az egész élet színtelen , nincs benned öröm, bánat , semmi csak üresség , néha órákon át ültem egy parkban mert a fájdalom és üresség annyira erős volt, hogy nem tudtam rávenni magam arra hogy bármit is tegyek, természetesen az idő is segít valamennyit , de a legtökéletesebb felejtés az új szerelem .

De ami nagyon tud segíteni nekem az az írás , meg az ha nem beszélek arról ami bánt , leírom , de mások előtt mosolygok és elhitetem hogy nincs gond, akkor kapok pár órát amikor tényleg jól lehetek .

2013. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én életemben először nagyon szerelmes voltam egy fiúba. De tényleg mindent megtettem érte. Aztán kiderült, hogy másfél évig meg voltam csalva. Először én is magamban kerestem a hibákat. Aztán rájöttem, hogy én mindent beleadtam, nem én vagyok a hibás azért ahogyan a dolgok alakultak. Nagy csalódás volt, de utána megismertem a Nagy Őt, a férjemet, a kislányom apukáját.
2013. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Volt egy nagy szerelmem... Már öt hónapja dobott, de úgy igazán még ránézni se tudtam a pasikra elég hosszú ideig...majd kb egy hónapja az egyik bsrátom szerelmet vallott és úgy gondoltam, miért is ne...már rájöttem hogy nem kellett volna összejönni vele, mert nem tudtam elfelejteni az exemet és szegény fiút is kihasználtam..pedig először én is úgy gondoltam hogy menni fog ez az egész köztünk...és fogalmam sincs mikor fogom végre elfelejteni exemet...egyik bnőm próbált neki csajt szerezni mert hát "szegény gyerek, dobta a bnőjét úgyh nimcs senkije...szegény"...amikor ezt megtudtam megszakítottam a kapcsolatot a bnővel és annyira elkeseredtem, hogy egész éjszaka nem aludtam, hanem sírtam és magamat okoltam mindenért...pedig mindent megtettem anno és most is bármit megtennék hogy visszatérjen az az idő...
2013. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De durva.. Sajnálom hogy ezen mentetek keresztül, de azért jó látni hogy sikerült továbblépni néhányotoknak!

Azt hittem én csalódtam csak ekkorát, de "örülök" hogy nem vagyok ezzel egyedül..

:)

2013. ápr. 19. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. Iszonyatosan szeretem őt, még mindig, pedig már 1 éve vége. Azóta jártam több emberrel, de egyikkel sem voltam képes kötődést kialakítani, úgyhogy mindnek vége lett.
2013. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!