Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket mennyire zavarná hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket mennyire zavarná hogy a férfiaknak robotokat fognak gyártani szexuális játék gyanán? Ti tudnátok élni hosszab távban 1 robotal?

Figyelt kérdés
a Hitech technologia rohamosan fejlödik nem gyözök csodálkozni olyan cikeket videokat találtam a emberi bőr klónozása is megy imént olvastam hogy Markus Gross professzor keményen ügyködik és sikerel nyugodtan nézetek utána ha érdekel a lényeg véleményem szerint már a nagyja megvan a "terminátor" létrejötének a kérdés az hogy titeket nőket mennyire zavar majd ha mondjuk a szerelmetek( vagy csak 1 pasi aki bejön már foglalt robotvégett) inkább 1 robotot választ? ( abszulute nem hülye kérdés!!!!!) és mi a véleményetek arról ha majd a pasik inkább robotokat vesznek feleségül avgy inkább felük élnek majd? http://www.youtube.com/watch?v=mAJdLjlbbsE

2013. ápr. 18. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ettől nagyon tartani kellene, majd a sok forever alone veszi a robotnőket, de ha találnak igazit, a nagy részüknek nem fog kelleni a robot. El tudom képzelni, hogy van akinek elég egy robot is, de szerintem a többség igényelné az érzelmeket is.
2013. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez ostobaság.

A droidok még csak hülye kérdéseket tudnak feltenni... szexuális életük nincs, és nem is lesz.

2013. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
cseppet sem osobaság már javában zajlanak a fejlesztések és még hogy nincs szexuális életük hát igen is lesz sőőőt antibakteriális anyagból lesznek stb stb stb szal még higénikusabbak lesznek mint bármelyik normál prosti szkeptikusok -at is megértem és én is ijen véleményen voltam mint ők csak én utána is néztem és normális valós dolgokat videokat néztem és megváltozott a véleményem a hardver megvan mármint a nagyja a test hiszen van mesterséges bőr már elég régóta stb stb már csak a mesterséges inteligencia hiányzik ami nem hiszem hogy annyira lehetetlen lenne hisz még pl: az 1800 években az is lehetetlenek tünt hogy a vonat 40khm/ ó gyorsaban menjen mert kiszívja az utasoktol a levegőt ..... stb stb sorry az iráshibákért de pont eszek :S
2013. ápr. 19. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogalmatlan h*lyegyerek. Kár a szót vesztegetni rád. Kit érdekel hogy eszel-e, ilyen írásjelek nélküli tagolatlan ömlesztett szófósást normális ember akkor sem ad ki a kezéből.

A szex pedig két emberi lény kapcsolatának a csúcsa. A mögötte álló érzelmi kapcsolattal együtt. Része a mindennapjaiknak, mint az evés vagy ivás, a szexszel is kifejezik, mennyire szeretik egymást.

Egy robot csak mechanika, és vezérlő program, nincsenek érzelmei. Attól hogy az egyre fejlettebb anyagoknak köszönhetően akár még meleg emberi bőr tapintású felszínt is lehet produkálni, ami a megfelelő helyen és időben akár még nedvesedni is tud, nem fog különbözni egy műbrokivel felszerelt villanymotorral tekert excenteres b*szógéptől.


Persze az olyan sivár érzelmi életű és önző embereknek, akiknek ilyen gondolat megfordul a fejében, ez is megfelelhet, hiszen az életük csak önmagukról szól: "nekem most legyen jó", és ennyi. Jobb mint a saját jobbkezükkel szexuális életet élni (bár nem érdemelnének jobbat), enni nem kér, semmit nem kell venni neki, és még beszélgetni sem kell vele, miután beleürítették szánalmasan csökevényes génálományukat.

2013. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazi gyöngyszem. Ez a gyökér ennyit tud, ha gondoljátok, dobáljátok még neki a gumicsontokat, nagyon szépen elrágódik rajta. Szórakoztatóbb mint a laboratóriumi fehér patkányokon vágezni viselkedési kísérleteket. Megosztom mindenkivel, hogy lássátok milyen primitív az illető, névtelen barátunkat amúgy Freddy777-nek hívják. Most már egyértelmű hogy csak a saját jobbkezével volt eddig nemi kapcsolata, kivéve ha análisan már elveszítette a szüzességét:


"okostojáskám

nah te utolsó senk*házi cs*cska b*zi :D ez 1 normális kérdés volt ha ennyire zavart a kérdés akkor minek válaszoltál rá? abszulute nem kötelező.... az irásomat mostmárcsak dirketetet irom ugy hogy ne legyen megfelelő a számodra mert neked ugye más bajod sincsen amugy meg semit nem tudsz az életeről a nőkről meg főlek fogadni merek hogy még tuti szüz vagy a kérdésem eleve nőknek szólt te cs*cska amugymeg a gyakorikérdések.hu oldal lényege hogy bármit felehesen tenni amit egyébként nem is biztos hogy valóéletben megkérdeznénk valakitől nem is olyan fontos de azért érdekel persze erre is és millio máás fajta kérdést is fel lehet tenni de nem vagyok admin kébbbpzeld én is találkoztam olyan kérdésekel amin csodálkoztam vagy épp nem tetszetek stb stb csak én veled elentétben nem okoskodok ja és normális párkapcsolatban élek ez csak 1 szimpla kérdés volt hogy férfiak mennyire nyitotak efajta dologra és hogy legfőképp a nőknek mi a véleményük erről de sötéteknek magyarázhatok dögivel ja és mielőtt leh*lyéznél én havi 175 keresek kp tulóra nélkül eszmei munkáért és még imádom is a melóm :D kiwi lenék te mennyit keresel a nagy esssssszedel :D"



"eszmei munkáért", értitek :D :D biztosan valami öltönyos rabszolga termékforgalmazó ügynököcske valahol, szánalom az egész úgy ahogy van

2013. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi amúgy, vannak már pszichiáterek, akik remekül tudják kezelni az ilyen eseteket is, és arra is van már gyógyszer, ha nem áll fel, szóval nyugi, előtted még az élet, pár év és leérettségizel, addig talán már barátnőd is lesz :D
2013. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És kérlek, írj még ilyen privátüzeneteket, rég nevettem ekkorát
2013. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!