Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék komoly barátnőt. Hosszú ideig abszolút elkerült a szerencse (nem voltam jó időben jó helyen). Tehát nem volt alkalmam ismerkedni úgy igazán. Mostanság, akadnak lányok az ismeretségi körömben, akikkel ismerkedhetnék. Egyikükkel már randiztam is egyet, másikkal is találkoztam egyszer, de valahogy sehogy sem tudom elképzelni, hogy barátnőm legyen. Mizériának tartom. Lehet, csak az a gond, hogy nem a megfelelő nőkkel találkoztam, és nem lángoltam irántuk? Vagy tényleg nem akarok tudat alatt párkapcsolatot? De akkor miért vágyom rá? Olyan fura ez.


Kort és nemet írtok?


2013. ápr. 19. 01:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok szűz, már volt pár kapcsolatom.
2013. ápr. 19. 01:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Szervusz barátocskám!


Te magad mondtad meg a választ: "Vagy tényleg nem akarok tudat alatt párkapcsolatot? De akkor miért vágyom rá?"


Azért NINCS barátnőd, mert csak VÁGYSZ rá, de igazából NEM AKAROD. Ennyi...


F23

2013. ápr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1: Akkor van tapasztalatod arról, hoyg hoygan éreztél az exbarátnőd iránt. Akkor meg pláne érthetetlen, miért idegeneket kérdezel...:)
2013. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki sem akar magányosan élni. Egyszerűen még nem talált rád a szerelem, de ezt te is írod: "Lehet, csak az a gond, hogy nem a megfelelő nőkkel találkoztam, és nem lángoltam irántuk?"
2013. ápr. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!