Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz a végén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz a végén?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt 1 évet együtt voltam egy sráccal,nagyon nagy volt a szerelem de elkellett menniük a csaláádjával külföldre,kiköltöztek. Azóta nem találkoztunk. Az elején tartottuk a kapcsolatot(msn,facebook) aztán az is abbamaradt.MÁr 2 éve új barátom van akit szeretek is de pár hónapja rám jött valami furcsa érzés hogy hiányzik Ő a régi.. ráirtam igy pár év után újra és elkezdtünk beszélni..addig ment a beszélgetés (napi 12 óra)hogy végül elmondta hogy még mindig odavan értem és neki azóta nem volt barátnője sem...Én is bevallottam neki hogy érzek még valamit:/ Nyáron találkozni fogunk.Kimegyek hozzá 2 hétre de a jelenlegi barátom ugy tudja hogy nyaralni megyek a családdal. Nagyon várom hogy találkozzak vele megint de nem tudom mi lesz utánna... van esélye ennek az egésznek? szeretm a jelenlegi barátomat de Ő felé meg máshogy érzem ezt az egészet...borzasztóan rossz volt elengedni,érzem hogy még mindig szeretem..Ha kéne akkor a suli befejezte után kitudnék költözni oda én ahol ő van most.Mit tegyek?
2013. ápr. 19. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Válassz egyet!

Ne legyen az,hogy x-et szereted,mész hozzá "nyaralni",de y meg itthon vár.

2013. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!