Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a szebb? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 lány közül kellene választanom

1.csajszi:barna szem,haj és bőr,vékony alkatú(kb.:34 kg.),kedves,jeles tanuló 13/L

2.csajszi:barna haj,világos bőr,kék szem,(kb.:38 kg.)jeles tanuló 13/L

ÉN:kék szem,világos bőr,vékony alkatú(36 kg),Forma1 rajongó,közepes-4-es tanuló.Nem érzem magam nagyon jóképűnek,erősnek,menőnek, hogy ilyen csajokkal járjak.Testi hibáim:kiáll egy kicsit a köldököm,vékony vagyok,ferdült a gerincem. :(

Hogy érjem el azt, hogy az egyik az enyém legyen?Udvariasság?Humorérzék?Menőzés?Mi?

13/F



2013. ápr. 19. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyaltalan bejossz valamelyiknek?
2013. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Inkább tanulj, itt az év vége lassan!

13 évesen nem a kislányokon kéne járnia az agyadnak.

2013. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Hogy a fenébe vagytok ennyi idősen 40 kiló alatt?

Én (pasi) 60 kiló voltam 13 évesen...Amúgy meg azt válaszd aki iránt érzel is valamit,vagy tudnál.

2013. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jajj, sztem legyél te is jeles tanulo mint ők :)
2013. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34 kg? :o 13 vagyok par nap mulva 14,50 kg es nekem mondjak hogy sovany vagyok...
2013. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki jeles tanuló, még nem lesz szép.

De attól sem ha vékony!


Szóval nem tudom öcsém, hogy melyik a szebb. De mondok én neked valamit: Ha választani kell a kettő közül, akkor csak EGYETLEN 1 DOLGOT VEGYÉL figyelembe!


Azt, hogy neked melyik tetszik jobban!!!

F23

2013. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben.1. válaszoló ezt akarom kideríteni.Direkt azért írtam, hogy VÉKONY, mert csak 34 kg.Ja ezt elírtam 43 a 2.
2013. ápr. 19. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a kor témát, légyszíves!

Az ember akárhányévesen lehet szerelmes, fogjátok fel, nem a te érzéseid, hanem az övé.


A tetszés-nem tetszés kérdése sem fontos most itt, hanem az, hogy melyiknél van több esélyed.

Hajrá. :)

2013. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8/8-as válaszoló.Köszönöm, hogy megértesz.Igaz, hogy 3 éves voltam de a 2. szerelmes volt belém ölelt meg minden de...
2013. ápr. 19. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 18:50

Nem szerelmes, ha itt filózik és tőlünk kérdi, melyik csajt szedje fel....


Am 34 kg nagyon kevés, ha nem is jössz vele össze, tömj bele pár zsíroskenyeret.

Egyébként meg nem a koroddal van a baj, de ha ránk bízod annak eldöntését hogy ki legyen a barátnőd, akkor tényleg hagyd még pár évig a csajozás témát....

2013. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!