Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen öltözetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen öltözetű lány jön be vagy tetszik meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Az olyan lányok jelentenek nálatok előnyt,aki kihívóan öltözködik-majdnem mindene kint van- ,vagy az aki sportosan,visszafogottan öltözködik?!

Nem biztos,hogy jól fogalmaztam meg a kérdést,de remélem értitek!



2013. ápr. 19. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Utóbbi!


F25

2013. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A csupasz csaj a jó csaj!
2013. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szóval a kérdésed: Fiúk nektek az tetszik akik r*bancosan öltözködnek, vagy kicsit visszafogottabban.

Hát, hogy őszinte legyek, kinek mi áll jól..:D

17f

2013. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az utóbbi:)

18f

2013. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha brutálisan néz ki akkor teljesen mind1. Csak annyit oszt, szoroz, hogy ha visszafogottabban öltözködik talán könnyebben ráveszik magukat a normális fiúk is, hogy odamenjenek hozzá beszélgetni, míg egy hivalkodóbb teremtést inkább csak a idiótább kivitel pályázza meg
2013. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
18:52 ,pont erre gondoltam,csak nem tudtam megfogalmazni ilyen "jól" :)
2013. ápr. 19. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Zöld/khekiszínű túrázos ruhásak, vagy az amit anno is mondtam, csak töröltették :D
2013. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Csak a fekete ruhás nőket szeretem, illetve fehér is bejön konbinálva, vagy fekete piros. Az egyéb szineket, ilyen ártatlan őzikebarna, meg bézs illetve zöld szineket nagyon útálom nőkön, dögunalom. Akárcsak a rózsaszín, az a buta barbibabák színe, förtelmes. Ennyit a színekről.

Nézzük hogy stílusban mit óhajtok:

Legyen minél nőcisebb, tehát tipikusan nőknek való ruhák

/szoknya, tűsarkú, toppok/

Ne hordjon nadrágot, főleg pantallót meg ilyen túl elegáns szarokat ne.

Szeretem ha jó rib ancosan öltözködik, egy belevaló igazi cicanőt akarok, aki után ezer pali megfordul. Ne vesszen el a tömegben!

Szeretem ha magassarkú csizma van egy nőn, fekete bőr, meg miniszoknya, a bársonyos combok jól látszódjanak alatta.

Csöcsénél mély dekoltázs, attól áll a férfifasz!

Ezek izgalmasak nagyon.

A zárkózott lány vagyok féle hosszú, mindent takaró unalas színű cuccokat viselő nőkőn mindig átnézek, észre se /akarom/ venni őket.

A sportos lányviselet nem jön be útcára. Melegítő férfiaknak oké, de nők inkább sztreccs cuccban legyenek, azt is csak az eddzőterembe.

EZeket a csőfarmer+fehér tornacsukás lányokat nagyon útálom, rettentő szar dizáyn szerintem. Tipikus tinilány dizáyn, rózsaszín pólós nyikhajsrác makik mellé való.

2013. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amilyen kedvem van éppen, olyan lányokat nézek meg. ez is, az is jó
2013. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A visszafogottan öltözködőek, de azért legyen rajtuk egy csipetnyi kacérság. ;)
2013. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!