Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak miért izgató, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért izgató, ha egy miniszoknyás nőt látnak? Én ha nyáron látok meztelen férfilábakat rövidnadrágban, egy cseppet sem hoznak lázba.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 15:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Még arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor tavasszal, ahogy a nők elkezdenek minit hordani, én is hordok amúgy, akkor még nagyobb az ingerencia?

Hiszen nyár közepére, végére már teljesen hozzászokik a férfiember a látványhoz, amit télen nélkülözött. Olyankor már kevésbé izgató, kevésbé vonzza a tekintet?

2013. ápr. 20. 16:16
 22/27 A kérdező kommentje:
Pl. ha minden ember meztelenül járkálna az utcán, egy idő után tuti nem lenne érdekes.
2013. ápr. 20. 16:17
 23/27 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy feltűnő, figyelemfelkeltő , nem egy hosszú nadrágban vagy valami bő rövidgatyában lévő nőt veszik észre előbb hanem a miniszoknyás csajszit akinek kivillan a szexi combja ha megfújja a szél.
2013. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
én értem a kérdésedet, én is így vagyok ezzel. szerintem azért, mert a férfiak többsége vizuális(abb) alkat,míg a nők nem annyira.
2013. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

H*lyeség.

Attól még,hogy neked nem tetszik,rengeteg lány imádja bámulni az izmos karokat/lábakat..

Ennyit az elméletedről.

2013. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%

" ha minden ember meztelenül járkálna az utcán, egy idő után tuti nem lenne érdekes."


Megfogtad a lényeget! Nem a "mini" meg a láb itt a lényeg, hanem a nőiesség. Régen minden nő csinos, kellemes megjelenésű, nőies volt. Persze, hogy nem volt nagy durranás ha összefutott egy csinos lánnyal az ember fia, mivel ez úton-útfélen előfordult. Na de ma jó ha 100 lányból egy nőies és igényes önmagára (nőies öltözék, megfelelő viselkedés..stb). Így most gyakorlatilag (akinek van ízlése) úgymond megcsodálja az ilyen lányokat, hogy "jé, vannak ilyen lányok is még".

Szóval a nőiesség itt az elsődleges szempont (külsőleg-belsőleg). És kár tagadni, hiszen a 21. században is az tudatosítja egy férfiban először, hogy egy hölggyel van dolga, hogy az illető bájos és nőies külsejű (szoknya/ruha). És ugye először a külsőt látjuk meg, ez fog meg minket, aztán ha ez összhangban van belsővel is, akkor mondhatjuk azt, hogy megtaláltuk az igazit! :)

2013. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
52%
Bocsi, de ezen kicsit megakadtam. Szoval szerinted minden ferfi egytol egyig a szexre gondol? Mindig? Meg szerinted ossze lehet igy hasonlitani a dolgokat, hogy rovidgatya vs miniszoknya? Te sem vagy egy eszleny.
2019. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!