Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak? Vagy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak? Vagy egyáltalán írjak Neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel heti 4X együtt vagyunk angolon, mert az évfolyamtársam. kb fél éve köszön is, de nem szoktunk beszélni. Ritkán van fent fb-n, de most igen. Szerintetek rá írjak, és ha igen akkor mit? :)
2013. ápr. 20. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lánnyal, aki tetszik heti négyszer vagyok angolon, fél éve köszönök is neki mindig, ha látom, viszont beszélni nem szoktunk. Sokszor fent vagyok fb-n, de kikapcsolom a csevegést. Most be van kapcsolva. írj, várom. Azt, hogy szia.
2013. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Ne írj rá. Nem a lány fűzi a fiút, hanem a fiú, ebben az esetben téged.


Soha egy fiúnál se kezdeményezz, tudom, hogy manapság normális, hogy egy csaj "udvarol", de hidd el ha akar tőled bármit, még ha csak baráti viszonyt is, akkor majd ő ír neked.

2013. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2013. ápr. 20. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
írj rá nyugodtan, de csak egyszer. ha akar bármit akkor ezután majd ő keresni fog
2013. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2: aha, és ha rád hallgat, lehet, hogy kihagy egy boldog párkapcsolatot, ami még akkor is szép emlék marad, ha esetleg szakítás a vége. De lehet házasság is...szóval,

VÁGJ BELE! :)

2013. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, bármi lehet.. csak sajnos nincs önbizalmam, ránézni sem merek, ezért gondoltam, hogy talán így könnyebb ha facebook-on írok, legalább nem látja ha elpirulok, meg ilyenek. Meg am sem gondolna rögtön arra, hogy tetszik Nekem :) Köszönöm :D
2013. ápr. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!