Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet felismerni egy leszbikust/biszexuálist?

Figyelt kérdés
Tudom vannak egészen nőies leszbikusok is akikről ránézésre nem is gondolnád hogy homoszexuálisok(akiről ki szeretném derÍteni elég nőies).

2013. ápr. 20. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

A leszbikus nőt onnan, hogy csak és kizárólag a nőkhöz vonzódik szexuálisan és romantikusan.

A biszexuális nőt meg onnan, hogy férfiakat és nőket is vonzónak tart(hat)nak szexuálisan és romantikusan.


Titok nincs. Úgy derül ki, ha az illető kimondja.

Minthogy a megjelenés, öltözködés, hajviselet, a mozgás, egyéb társadalmi viselkedés, a szerepek egyáltalán nem függenek semmiféle szexuális orientációtól.

2013. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Junkies ***** válasza:

Hát én pansexuális vagyok ( majdnem ugyan az mint a bisex )

szerintem .. hát egyet értek az előző válaszolóval

2013. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szemét figyeld. Ha tetszel neki, akkor meglehet látni a szemében, hogy ÚGY néz rád. Ennyi a nyitja, de nem mindenki érzi ezeket a jeleket. Nekem elég jól megy.
2013. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Illusi0n ***** válasza:

Ha például sokat akar a társaságodban lenni, úgy néz Rád, "véletlenül" megérinti a kezed (ha odaadja a tollát, vagy valami tárgyat)...

Ha ugyanazokért a dolgokért (zene, film, hobbik) rajong, mint Te, és mindenáron Veled akarja ezeket csinálni :D Nah, ez félreérthető volt, de érted :D

2013. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A rövid haj sokat elárul, de nem mindig igaz. :)
2013. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ez a rövid haj téma elég hülyeség, már bocsi... attól mert rövid a haja nem kell leszbikusnak lennie...

erre ne adj, mert rövid..

Sok rövid hajú csajt ismerek, és nem leszbikusak, még csak nem is biszexuálisak... összekevered a fiús lányokkal...

2013. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rövid haj?! mostanában reneszánszát éli a rövid haj fiatal nőknél, lányoknál. tök gyakori. nem kell lépre menni, egyre több ismerősöm vágat androgün vagy kifejezetten férfias fazont - és nem leszbikusok.
2013. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Illusi0n ***** válasza:

Egyet értek :D A rövid haj nem fejezi ki, hogy valaki leszbikus/biszex/hetero.

Van egy csaj ismerősöm (hetero), gimiben még fenékig érő haja volt, mára már full rövid. Megkérdeztem, miért vágatta le, mire mondta, hogy sokkal könnyebb kezelni is, meg jobban áll neki :D

Ráadásul senki nem nézi leszbikusnak, több pasija volt, mint nekem :D

2013. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!