Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok szerint, Szálasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerint, Szálasi Ferenc, Benito Mussolini, Adolf Hitler jó képű volt vagy volt bennük vmi karizmatikus?

Figyelt kérdés
Szal mi a veleményetek a külsejükről?
2013. ápr. 20. 23:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%

9#


Remélem hasonlóképp végzed!

:)

2013. ápr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Én nem félek attól, amit nekem a sors szán.
2013. ápr. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Amíg hittel és becsülettel élsz (a nemzet szolgálatában),addig ne, kell aggódni, mert Isten veled van!

Nos,gondoltam,h ez a "menő" dolog kozrejatszott,pont ezert kerdeztem ra a külsejükre!

Isten nyugasztalja őket!Több ilyen ember kellene a világnak!(bar nehany dolgot azert mérsekelten kellene végrehajtani..)

Hát nem tudom,lehet egyszer politikus leszek,de előbb mindenképpen mérnökként fogok tevékenykedni egy jóideig.

2013. ápr. 21. 09:30
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

"Amíg hittel és becsülettel élsz (a nemzet szolgálatában),addig ne, kell aggódni, mert Isten veled van! "


Én leszarom a nemzetet, most akkor a Pokolra fogok jutni, és nem bánom. :D

2013. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%

Több ilyen ember kellene??

Bízom benne,hogy sosem jutsz olyan pozícióba,ahol bárki életébe beleszólásod lehet..


Hit és becsület, na meg Isten.. ezeket a kifejezéseket nem lehet egy szövegkörnyezetben használni a fent említett emberekkel!!

2013. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

6 komolyabb balesetet éltem tul :D és pár aprót,3szor akartak cigók lekéselni...asszem Istennek is köszönhetem, hogy élek.

Nem fogsz pokolra jutni,de elég szar lehet magaddal lenni egy életen át.

Járjatok kicsit jobban utana Szálasi nemzetvezetőnknek...rájöttök h nem ő volt a nagy gonosz...

Egyébként olyan pozicioban vagyok/leszek,szal asszem bebukta minden olyan ember aki a nemzet ellen van,legyen az barmilyen származású ;)

Aki pedig a nemzettel van az részesül a nemzet által termelt jólétből /gyümölcsből...szintől függetlenül.

2013. ápr. 21. 12:55
 17/23 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne joga egy buszon ülni egy cigámynak ha épp a munkába tart amiből eltartja a családját és fizeti az iskolai tanulmányát a gyerekének?!Ezzel már ő is a nemzet megmaradását segíti,igy joga van ugyan ahoz amihez nekem...

"Az viszont h jegy nelkül utazik odajon es kiakar rabolni én ledobom a buszról és rám akarnak rendőrt hívni "(ez nem szemelyes eset ,de hasonlo volt )

2013. ápr. 21. 12:58
 18/23 anonim ***** válasza:

"Hit és becsület, na meg Isten.. ezeket a kifejezéseket nem lehet egy szövegkörnyezetben használni a fent említett emberekkel!!"


Pedig ők tették a legnagyobb szolgálatot az Úrnak.

2013. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Utolsó,remélem te is pesti vagy és tettrekész vagy, mert itt Pesten kezdenek elfajzani a férgek,kitartás!

Ilyen emberek kellenek még a világra!Nem kell megbánás ha a hazádért és Istenért halsz meg!

Mint tudjátok a nyilaskereszt győzelemre visz,ezért is...

2013. ápr. 21. 17:25
 20/23 anonim ***** válasza:

nekem kinézetre Hitler tetszett legjobban, fiatal korában...ha nem lett volna már akkor is olyan ratyi bajsza, még jó lett volna.

A többi nem tetszik.

Az amúgy tény, hogy mindegyikük nagyon jó szónoki képességgel rendelkezett, jól manipulálták az embereket,részben emiatt is lehettek olyan népszerűek a nők körében is.

2013. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!