Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a barna szemű fiúkról?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt olvasom hogy a kék és a zöld szemű fiúk milyen szépek. A lányoknál ez ilyen fontos ? Tehát ha lenne két fiú aki ugyan úgy nézne ki csak az egyiknek barna a másiknak kék lenne a szeme ,akkor inkább az útobit választanátok?
2013. ápr. 21. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
unalmas a barna szem,olyan mint egy plüss állat gomb szeme
2013. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%-ban rondák, engem kifejezetten taszít a barna szem, egyértelműen a kéket
2013. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nekem ilyesmi a szemem színe ez olyan csúnya?

[link]

2013. ápr. 21. 09:28
 4/14 anonim ***** válasza:
elmegy
2013. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Nekem csak a barna szemű pasik jönnek be!!Úgyhogy megnyugodhatsz, gyönyörű szemed van!

15/l

2013. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas ember lehet az, aki a szemszín alapján válogat...
2013. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát,nekem a legtöbb barátnőm barna szemű volt.

Talán azért nem dicsérik az emberek,mert az emberek többségének ilyen van.

Nekem kék van,és állítólag szép,csak pici.

De nem hinném,hogy ez annyira fontos lenne.Én se mondtam egy csajnak se,hogy bocs,de nem,mert barnák a szemeid...

2013. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú szempilláim vannak és ettől marha nagynak látszanak a szemeim. Hiába mondják, hogy nőies a hosszú szempilla a csajoknak mégis nagyon bejön mindig :D És a színével nemigen foglalkoztak eddig. (barna) 23/F
2013. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm bár én nem szeretem ,mert nem pont ilyen hanem 1 zöld csík veszi körül.
2013. ápr. 21. 09:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első két válaszoló, iszonyatosan ostoba és éretlen nő lehet, mondom ezt úgy, hogy nekem nem barna a szemem.
2013. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!