Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni az alábbi problémámban? Felpontozlak Lássatok el jó tanácsokkal izgulok és aggódok kicsit!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves srác vagyok, és még sohasem szexeltem, tudom ciki de na.

Szóval az van, hogy a csajozásban is béna vagyok, mindíg lefagyok :/ néha elmegy a szavam is, megsem tudok szólalni..

Tehát aztsem tudom, hogy mire számítsak az első együttlétkor, hamár a csajozás is szarul megy és még nemcsináltam... Szerintetek kiröhögne a csaj igaz??

És hát őő szőrös a nemiszervem is biztosan gáznak tartaná a csaj igaz? leszedjem a szőrt a nemiszervemről igaz vagy mit csináljak? Nemtudom hogy kicsinek találná-e a f*szomat..ettől is aggódok SEGÍTSETEK LÁSSATOK EL JÓ TANÁCSOKKAL! :/



2013. ápr. 21. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Neked fiam önbizalom kellene.
2013. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az sajnos alig van... tényleg félek kicsit...:/
2013. ápr. 21. 17:50
 3/20 anonim ***** válasza:

Önbizalom önbizalom önbizalom.

Ha szarnak találod a besézökédet, akkro halgass magyar freestyle rapperek szövegét, vagy Stand uposokat a showder klubban. Valamiylen szitnen fejleszti a beszélökészségedet

a Szörös farok ha ápolt és nem egy dzsumbuj akkor semmi para nicns vele

a Farkad méretével meg ne törödj, mert maikor egy nönek alányalsz és vonagli kalattad a gyönyörtől akkor nem fogja kihuzni magából hogy lemérje mekkora. :)

2013. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tanácsot tudnál adni?
2013. ápr. 21. 17:51
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
és elég ha ovlasod a gyket látni fogod, hogy egy két olyan pasinak is van "csaja" aki messze kreténebb mint te. :)
2013. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ! pontoztalak:) szóval kretén vagyok:D

am ápolt nem dzsumbujos :)

2013. ápr. 21. 17:56
 7/20 anonim ***** válasza:

A bozontból vágj ki, de ne szedd le teljesen, az kisfiús. Majd nézz rá, és látni fogod, hogy nagyobb mint gondoltad :D Kis önbizalom növelésnek jó.


Amúgy gyakorlat teszi a mestert. Nem muszáj csajozni, menj és barátkozz lányokkal, szólalj meg semleges témákban, stb. Idővel majd érezni fogod, mikor süthetsz el pár poént is lányok körében. Ha az megvan, onnantól már csak egy lépés a flörtölés...

2013. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Pár napja egy fullos csajjal szemezgettem:D de én gyökér megsem szólaltam...én gyökér -,- pontoztalak :)
2013. ápr. 21. 18:00
 9/20 anonim ***** válasza:

Az átlagos nemiszerv 13-15 cm mereven. Mindenkinek szőrös de az sem ciki ha lenyírod, az sem ha meghagyod. Ez olyan mint a haj, valaki mindig le tolja géppel valaki hagyja megnőni, ízlés dolga kinek mi tetszik. De ha már egy lány elmegy veled odáig akkor már nem fogja érdekelni, hogy mennyire szőrős.

Sok sikert a dologhoz!

24F

2013. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mivel mérjem vonalzóval?? :)
2013. ápr. 21. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!