Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldogozni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldogozni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Hónapokon keresztül ismerkedtem egy lánnyal, akivel úgy nézett ki a helyzet, hogy végre megtaláltam az igazit, de kiderült, hogy az egész csak egy hazugság volt. Csak játszadozott velem, közben én teljesen beleestem. Nem tudom mit tegyek, mert senki másra nem tudok gondolni, csak rá. Hiába ismerkedem más nőkkel, senkiben nem találom ŐT, nem tudok más nőkre még csak ránézni sem. Nagyon hiányzik valakinek a szeretete, a boldogság érzete, de rajta kívül más nem tudja ezt megadni. Mit tegyek, hogy elfelejtsem őt? Napok óta nem eszem, semmi étvágyam nincs, beszélgetni sincs kedvem senkivel, csak nézek ki a fejemből. Olyan, mintha meghalt volna, vagy még sokkal rosszabb, mert tudom, hogy nem szeret és sosem lehet újra az enyém, hanem valaki más kapja majd meg őt.


23/F


2013. ápr. 21. 18:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ebben a pillanatban is majd megőrülök, hogy nem ölelhetem őt magamhoz és nem tudok kínomban mit csinálni.
2013. ápr. 21. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Idövel el mulik ne felj.
2013. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kitartás, máshogy nem megy.

Anno, amikor én is pont ilyen helyzetben voltam, azt mondták, most kell igazán erősnek lennem. Tudom, hogy nagyon nehéz, de valahogy muszáj neked is erősnek lenned. Szórakozz, keress hobbit, akármit, ami eltereli a figyelmed. (Én pl. stílust váltottam, új haj, új ruhák stb., bár ez inkább menekülés volt.)

Gondolj arra, hogy ha csak játszott -tudom, hogy pokolian fáj-, de akkor mégsem ő volt a neked való. Talán nem is a lány hiányzik, hanem maga a kapcsolat. Hidd el, valahol van valaki, aki csak rád vár! Közhely, de igaz. :)

18/L

2013. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Énis ilyen helyzetben vagyok de én erős vagyok és tudom hogy az élet kegyetlen neked is erősnek kell lened igazi férfinak
2013. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!