Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Tavaszi szünetben amikor chateltünk <3-eket írogatott nekem, meg minden, de most már más lányokat ölelget. mindig jó fej velem, de ez egy kicsit zavar, szerintem jár azzal aa lánnyal meg minden, vagy nem is tudom... amikor rá jöttem erre erdei suli volt. nem sírtam, nem látszottam szomorúnak, 5-en mentünk a városban (feladat) és ő a lányra volt rácuppanva meg minden. egy feladat az volt, h számoljuk meg a temetőben, a nemtommit. és ez már a végén volt. én nem mentem (volna) és erre meg mondja : Gyere már! lécci stb.

oké-oké ez furán hangzik nem?

reggel felkeltem hullafáradtan, ő is "felkelt" és azt kérdezte, h nem hallottam-e este (amikor mindenki ébren volt) h kiáltotta a nevem többször is (?)

utána leűltem az asztalra, és elém állt úgy beszélgettünk (elémállta? inkáb rámsimult (?)) engem nem zavart, csak akkor is.. ott van a másik lány, ölelgeti, meg minden. és üzengetnek. de velem többet beszél... és nem akarok vele semmit, csak miért csinálja ezt??????



2013. ápr. 21. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
te vagy az Frankeinstein?
2013. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
??
2013. ápr. 21. 22:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!