Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hol van a büszkeségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hol van a büszkeségetek határa?

Figyelt kérdés
Ha kezditek érezni hogy egy lány csak hülyít titeket,lemondja a randikat és hol azt adja nektek hogy oda van értetek hol meg sz*rik rátok akkor meddig foglalkoztok vele?Mert azért az nagyon ciki ha ez húzódik 1 hónapig még nem találkoztatok és majd 1 hónap után egyszer csak letilt titeket pl vagy össze jön mással és vannak közös ismerőseitek akik utána másnap oda mennek hogy na mi van megsz*patott a ..?18/f
2013. ápr. 21. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem sikerült megtalálnom...

Amúgy meg alapból nem megyek bele az ilyenekbe.. :-)

2013. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor azt érzem, hogy hülyít akkor már lépek is.
2013. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%
A büszkeség ott kezdődik, hogy csak szex után beszélsz meg randit... XD
2013. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a kérdést nem jó helyen tetted fel, kérdező. A topikba író pasik nagy többsége köszönőviszonyban sincs a büszkeséggel.

L

2013. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányok viszont annál inkább büszkék:)
2013. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért eléggé helyzete válogatja. Én 26 vagyok, volt olyan csaj akiért komolyan képes voltam félretenni a büszkeségemet teljesen (főleg amikor már ötödszörre kezdtük újra. Ezek között volt olyan mosolyszünet, ami azért volt mert megcsalt, persze szerinte én hanyagoltam el, blabla...). De van olyan leányzó is, akivel rendszeresen találkozom, el sem tudjuk kerülni a dolgot: egyszer hívtam randira, akkor nem kaptam választ. Azóta meg úgy vagyok vele, hogy akkor nem tudott válaszolni semmit - én ugyan nem kérdezem meg mégegyszer. Pedig mostanában érezhetően próbál rávenni a kezdeményezésre, érezni a gesztusain, mimikáján meg abból is ez jön le amit mond.
2013. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mit fognak mások mondani, ha valami nem jött össze? Mert nekik mindig minden összejön nyilván. Nevetséges. Inkább a lány minősítette ezzel magát, mint sem a fiú járatta le magát. Egész falsch a nézőpontja némely embernek. Szerencsére nekem még ilyen tacskó koromban sem voltak hasonló problémáim. Pedig én volt, hogy fél évig is szerencsétlenkedtem szó szerint egy-egy lánnyal. Aztán hol sikerült, hol nem. De amikor összejött akkor azért volt jó kedvem, ha meg nem akkor meg azért, mert hirtelen sok barátom lett, akik hasonló tapasztalatokkal rendelkeztek és hirtelen lett közös témánk.
2013. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon zavaros.
2013. ápr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!