Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereintetek lehet teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek lehet teherbe esni a menstruáció utan 2-3 nappal?

Figyelt kérdés
A páromal szeretnenek gyereket csak nem tudjuk mikor lenne esely a megtermékenyulésre?
2013. ápr. 22. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármikor teherbe lehet esni, de vannak bizonyos időszakok, amikor nagyobb a teherbe esés esélye. Csak havonta egyszer akartok szeretkezni?:)
2013. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az átlag ciklushosszból számolj vissza 14 napot, és akkor a legvalószínűbb.

Tehát ha 28 naposak a ciklusaid, akkor a legvalószínűbb, hogy a 14. nap körül (-2 +1 nap) tudsz teherbe esni. DE! Ne ez alapján szexeljetek, mert ez megöli a kapcsolatot, ha csak a "gyerekgyártásról" szól. Legyetek együtt 2-3 naponta, hidd el, sokkal hamarabb összejön így, ha spontán szeretitek egymást, mintha rágörcsölsz, és csak célzottan a gyerekért szexeltek. Ez tapasztalat! 3x voltam terhes, az első kettőnél célzottan próbálkoztunk, szinte csak az "esélyes" napokon, és mindkét terhességem több mint fél év után jött össze úgy, hogy mindig együtt voltunk peteéréskor. Aztán a harmadiknál már nem számolgattam, és sokkal hamarabb teherbe estem. :)

2013. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar mi is probalkaoztunk tobb szor is de meg idaig nem jot osze! van ugy hogy pl: hetfon es keden is aztan péntek.. de nem jott meg osze idaig. azert koszonom a valaszokat.
2013. ápr. 22. 21:38
 4/4 anonim válasza:
Bár ez nem válasz ,tudom.De szerintem ne görcsöljetek így rá a dologra.Legyetek együtt ,élvezzétek .Sok sikert :)
2013. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!