Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy többet érezzen? Lehetséges ez egyáltalán? 17/L

Figyelt kérdés
Az osztálytársamról van szó. Jó barátok vagyunk... de sajnos csak barátok. Ő azt mondta nem szeretne most kapcsolatot, mert nagyon sokat csalódott már. Én nagyon szerelmes vagyok :c El tudom érni bárhogyis, hogy szerelmes legyen? :/ Köszi az értelmes válaszokat! c:
2013. ápr. 22. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Maradtok barátok, aztán majd később talán ő is többet érezz majd. Ezt sajnos másképpen nem lehet. Semmikép ne erőltesd!

17f

2013. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hívd el egy randira ;) A fiúk bírják az olyan lányokat. Vagy esetleg lassan közelíts felé, majd kerülj olyan helyzetbe hogy csókolózni tudjatok (tudod mint a filmekben, hátha megy a való életben is).


14/f

2013. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak mondom hogy ne 14 évestől fogaddj el randi tanácsokat.


Egyébként szar helyzet nem nagyon tudsz vele mit kezdeni.Első jól mondja ne erőltesd mert akkor sehogy sem lesz jó.2 dolgot tehetsz .. Vagy azt mondod nem bírod már tovább és fejest ugrassz.Elmondod hogy szeretnéd vele megpróbálni és ha nem akarja akkor barátok se legyetek mert csak szenvedni fogsz.Hidd el én évekig szenvedtem hasonlóan és eredménye se lett meg.Sőt még azóta is szar minden.


A másik hogy vársz hogy felkészüljön hogy talán ő is többet érezzen.De szólok hogy ebbe ne reménykedj.Lehet de valószínű úgysem fog változni a helyzet.


Én elég durván szoptam jó pár évet és jó pár évnyi kínt megéltem a semmiért hasonló helyzetben.


Én tényleg tapasztalatból mondom :Ö

2013. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerencsés az osztálytársad.

nem tudom hogy lehetne ..

pár tipp : ölelgesd,puszi,süss neki sütit ilyesmi :D

2013. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. én is szenvedek.. de ez így is fog maradni, mert vallani nem merek :c félek elveszíteni, Bár szerintem tudja, hogy többet érzek :c

4. jajj de jó lenne puszilgatni meg ölelgetni, de ettől roppantmód félek haha.

Egyszer már hívtam ki, de akkor nem ért rá. Igazából nem tudom eldönteni, hogy csak nem akart jönni vagy tényleg nem ért rá. Már félek bárhová is hívni.. szóval maradt a suliban való találkozás. :c

2013. ápr. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!