Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem nézek ki úgy, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki úgy, mint Justin Bieber, vagy George Clooney, akkor buktam a csajozást?

Figyelt kérdés
Nem csak a fent említett két személyre gondolok, de kb. ilyen ma a csajok ideálja, és ha ezt valaki nem üti meg, akkor készülhet fel a remete életre?

2013. ápr. 22. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem minden nőnek jönnek be ezek a nyálgépek.
2013. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
justin bieber egy lány .. és nekem nem jönnek be a fiús lányok.. clooney meg idős hozzám szóval ő se igazán tetszik.. szóval nekem egyik sem jön be :)
2013. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
látod? még így se lenne esélyed!
2013. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van Kitti, én sem birom a képüket.
2013. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyik sem kellene ezek közül, sem pedig azok, akik valamelyikükhöz hasonló "típusú".
2013. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdésem lényegét! Nem pont ezekre a sztárokra kell csak gondolni, csak arra célzok, hogyha valaki nem sztár megjelenésű, akkor már lúzer, meg csúnya a csajok szemében!
2013. ápr. 22. 19:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem érted a válaszok lényegét! Nem pont ezekre a sztárokra kell csak gondolni, csak arra céloznak, hogy attól még, hogy valaki nem sztár megjelenésű, akkor még nem lúzer, meg csúnya a csajok szemében!
2013. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A sztárok között is van olyan, aki nem néz ki jól.
2013. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

valószínűleg komoly gondok vannak velem,de én pl nem tudom eldönteni hogy justin bieberrel most a női vagy a férfi cipőket reklámozzák és hányok attól az ocsmány transzvesztita kislányfejétől,attól hogy sok idióta ezekre izgul nem azt jelenti hogy minden csaj ilyen,ne tucat gyártott libákat keress,azoknak kell a sztár külső,de egy pasi nem ettől néz ki jól

lehet rövid a hajad vagy hosszú,édes mindegy hogy milyen vagy ameddig van kisugárzásod és egyéniséged és olyan nőt keress akikben ez megvan

de mint írtam,lehet hogy velem van a baj,és csak én látom így

19L

2013. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 SevN ***** válasza:

Igen buktad. Sajnos mindenki, akine van csaja, az sztárkinézetű. Nem olyan rossz az a remete élet, van barlang, befűthető fával elég jól, senki nem zargat, van időd gondolkodni, jó a levegő, iesmi...

De most komolyan: nem a külső a minden, a fenébe is már! Ha meg tudsz nevettetni 1 csajt(és nem csak kinevet és rajtad röhög), igen-igen jó esélyekkel indulsz, hidd el;) A többi meg már majd jön, csak lazulj le/el.

2013. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!