Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tud nekem ajánlani valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud nekem ajánlani valaki egy jó kis szexi koreográfiát?

Figyelt kérdés
Páromnak a hétvégén szülinapja lesz meg akarom lepni egy kis vetkőzéssel tánccal zene van hozzá de nem tudom hogy álljak neki kéne egy kis segítség :D
2013. ápr. 23. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

youtubr keresobe ird be hogy: go go

vagy azt hogy, rúdtánc

ezt irni nemigazán lehet....:)

2013. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ivilicious ***** válasza:

hát, én is szívesen vennék ilyeneket :D de hát rudat nem fogok ezért venni:)

am,ha rúd,akkor ez:

http://www.youtube.com/watch?v=bbB2hiqn3sA a zene kötelezően ez!!!!:D

2013. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ivilicious ***** válasza:
amúgy találtam jútubon msot egy-két dolgot,h rákerestem,h how to dance sexy tutorial...van pár.
2013. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, elsőnek is az a kérdés hogy van táncrudad?

Ha van akkor írj privit és írom párat amit én szoktam..


Ha nincs akkor, székkel a legkönnyebb és a legszexibb..

Pár tipp: úgy ülj a székre a az arcod a háttámla felé legyen a feneked pedig a barátod felé.. és mozogj fel-le..közben erősen rázd a feneked, pucsíts.. dőlj hátra de az ülő helyzet ez maradjon, és úgy dőlj hátra hogy a barátod tudja a melledet tapizni, és természetesen kigombolni, lehúzni, leszakítani, a ruhadarabod..

majd állj fel ő pedig nyitja szét a lábát, te meg csókolgasd egészen lentről-felfelé.. fordulj neki hátat, és hagyj hogy levegye az alsó ruha darabjaidat.. ezek után minden jönni fog magától..


Remélem legalább egy picit segíteni tudtam, elég nehéz ezeket körül írni..

2013. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki válaszolt ezeket megfogadom hát remélem beválik elég szégyenlös vagyok ehhez tökéletesen passzolni fog a szék :P köszönöm!
2013. ápr. 23. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!