Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a baromságot most olvastam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a baromságot most olvastam. A nők általában, hogy állnak ehhez a kérdéshez? (Párválasztás péniszméret alapján. )

Figyelt kérdés

[link]


Én ennél bugyutább felmérésről még nem hallottam, és engem biztos nem befolyásol a párválasztásban, legalábbis ilyen formában tutira nem. Sőt, nem a nagyot részesítem előnyben (persze mire face to face találkozok a hímtaggal addigra már eltelik némi idő).


2013. ápr. 23. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

"vonzerő alapján rangsoroljanak"

csupán a második mondat, de úgy látom ennyit sikerült neked is csak leszűrnöd belőle, mint ahogy a kérdést feltetted :D a cikk címe megtévesztő, csupán arról volt szó, hogy látványra melyik vonzóbb. ez meg ugyanolyan, hogy van olyan férfi, aki a hosszú hajat preferálja, de van aki a rövidet. ízlés kérdése. ez a téma már ezerszer lerágott csont ezen az oldalon.

24N

2013. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

azért hülyeség, mert sok nő fél, hogy túl nagy lesz, ezért kimondottan "óckodik" a nagy farkú pasiktól. (bár kérdéses, hogy honnan tudod meg, egy kapcsolat elején... )


A párválasztás csak egyik része csak a külsőség, és nem csak ez befolyásolja az embereket a párválasztásban. A külső, a péniszméret, a magasság, a szemszín (tehát minden külsőség) szerintem olyan 40-60%-ban befolyásolja a párválasztást, embertípustól függően. (persze vannak alfahímek, akik csak külsőre mennek, és bio szexelnek (fűvel fával), de ezt nem nevezném emberi viselkedésnek... :) )


22f

2013. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez butaság! Példának okáért a mostani párom pénisze nagyobbacska az eddigieknél, és nem ezért vagyok vele! Sőt, hónapokig problémát okozott a szex vele, mert fájt.. Ha nem sikerült volna megszoknom a méretét, nem maradtam volna vele, mert az nem állapot, hogy együttlét fájdalmas legyen..
2013. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 ivilicious ***** válasza:
marhaság. lehet hosszú, de olyan húspuca,h semmit nem lehet vele kezdeni. ink legyen rövidebb,de jó vastag és jó kemény:)
2013. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Nem feltétlenül meglepő, hogy a nők előnyben részesítik a nagyobb pénisszel rendelkező férfiakat - mondta Mautz -, de az már sokkal inkább felkeltette a kutatók figyelmét, hogy a péniszméret ugyanolyan fontos szempontnak számított a nők szemében, mint a testmagasság, és a nagyobb péniszméret még jobban megnövelte a férfiak vonzerejét, ha magasabbak voltak."


A péniszméret ugyanolyan fontos szempont? Vonzerő? Stb... Te párt biztosan nem vonzerő alapján szemelsz ki magadnak kedves első. Ha meg nem tetszik a kérdés, nem kell hozzá választ írni. A kérdés meg igyekeztem a lehető legtömörebben megfogalmazni, mert nem enged egy km hoszan írni. A zárójelben lévő részre érted, hogy ennyit szűrtem le belőle. Nos, aki kevésbé rosszindulató és beképzelt mint te, annak lehet, hogy lejön, ez csak afféle jelzés, hogy milyen témáról szól a kérdés. A továbbiakban szerepel a "befolyásolni" ige megfelelően ragozott alakja, ami egyértelműen arra utal, hogy nem gondolom azt, hogy a cikk arról szól, hogy ez alapján választanánk párt, hanem világos számomra, hogy befolyásoló tényezőként említik. A vonzerő létrejöttében befolyásoló tényező, ami tagadhatatlanul a párválasztás igen lényeges alapja. A második válaszoló is egyetért ezzel, a 40-60% szerintem is helytálló. Köszönöm megtisztelő figyelmed és építő jellegű hozzászólásod. Sokkal okosabb lettem, eddig nem értettem miről szól a cikk:O

2013. ápr. 23. 11:16
 6/18 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: én is így voltam ezzel, de nekem nem sikerült megszoknom sajnos. Méhszájseb lett belőle.:(
2013. ápr. 23. 11:18
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyébként csak én vagyok annyira naiv, hogy azt gondolom, hogy a vonzalom már kialakult két ember között mire előkerül a pénisz?:D Nem vagyok pedig mai csirke, meg szűz lány sem. A szememben vonzóbbá még nem tett senkit a mérete, ellenben kevésbé vonzóvá már igen. (Erre példa a túl nagy méret.)
2013. ápr. 23. 11:23
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Én azt nem értem, hogy a nők miért ekkora kritériummal állnak a pasik felé, pénisz méretet illetőleg. Csak ők beszélnek arról, hogy nem a méret a lényeg, de itt mégis nap mint nap olvasni kérdéseket, amikor a csajok a pasijuk farkának méreteiről kérdezősködnek. És ne tévesszen meg senkit az, ha egy férfi kíváncsi, hogy a saját méretei normálisak-e , mert csak a nők erőszakolják bele a férfiakba ezt a tényt, hogy a MÉRET SZÁMÍT.

Nekem nincsen bajom a saját méreteimmel, csak kíváncsi lennék, hogy a nők kiakadnának-e, ha mell méret alapján választanánk magunknak párt. Mert a mell méret kérdése sem a férfiak elvárásaiból fakad. Hanem a női hiúságból. Barátnők egymás melleit nézegetik és irigykednek, hogy nekik nincs akkora....

No offense, csak az én meglátásaim.

2013. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

oceanblue!

Nekem szerintem átlagos (bár nem tudom mi a hivatalos álláspont a jelenlegi farokdeviza árfolyamról), de rohadtul nem zavart soha, hogy nem nagyobb... 3 dolog miatt:

1.ha sportolok, és olyan alsó van rajtam, ami nem tartja, akkor sem veri a térdem! :) előnyös! :D

2.elég sokáig bírom, így a méret vs kitartás versenyén nyernék, ami élvezés szempontjából jó a nőnek...

3.nem nagyon tudok tenni ellene, ergó lesz@arom, hogy mekkora :D

+1 (4.) ha emiatt szakít valaki velem, akkor nagyon rossz irányba keresgéltem magamnak leányzót! :D (ez bizony önkritika lenne számomra!)

2013. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek, mint te persze. Ha egy férfi tisztában van azzal, hogy képes az ágyban alkotni, akármilyen mérettel, akkor eltekint ettől a sztereotípiától.
2013. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!